برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

دانلود برنامه کاربردی قلت نخوانیم (آموزش صحیح خواندن نماز) برای اندروید

مشخصات برنامه

به روز رسانی :1395/8/2

دسته : نرم‌افزار اندرويد برنامه‌هاي نصبي تلفن همراه

سیستم عامل :

حجم :21.55 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :144

تعداد بازدید :1451

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

آیا مطمئن هستید توی نماز کلمه ها را با حروف اشتباه تلفظ نمی کنید و به اصطلاح غلط را با قلت جابجا نمیگید؟

تلفظ صحیح حروف و كلمات در همه زبانها از جمله انگلیسی و عربی امری متداول است. در عربی این مورد بیشتر اهمیت پیدا می‌كند چرا كه در صورت اشتباه تلفظ كردن برخی از كلمات معنی آنها به كل عوض می شود و حتی در برخی موارد معنی كاملا متضاد با معنی اصلی است به عنوان مثال كلمه «صلّ» در عربی به معنی درود بفرست است اما «سلّ» به معنی بُكُش است یا كلمه «محمد» به معنی ستوده شده است اما «مهمد» به معنی هلاك شده می‌باشد.

از طرف دیگر در رساله های مراجع تقلید آمده است؛ بركسانی كه توانایی دارند واجب است قرائت صحیح نماز را یاد بگیرند. این واجب را معمولا افراد وقتی میخواهند مكه بروند، یادشان می افتد و تازه به فکر اصلاح قرائت حمد و سوره اش برای نماز می‌افتد! در حالیکه با کمی دقت و صرف تنها چند دقیقه وقت این مشکل تلفظ حروف را به راحتی میشه برای همیشه حل کرد!

در این برنامه دکتر حمیدرضا مستفید به صورت تئوری و عملی به بیان نكات مهمی در مورد قرائت صحیح نماز می‌پردازد تا بتوانید در مدت كوتاهی با قرائت صحیح نماز آشنا شوید.

دریافت و گوش كردن به این برنامه حتی برای شما كه مطمئن هستید قرائت نمازتان صحیح است توصیه میكنیم (حداقل قسمت نكات و ظرایف را با دقت گوش كنید) چون حتی یك درصد هم ممكن است انسان چیزی را كه یك عمر فكر میكرده درست انجام میداده اشتباه باشد و شاید وقتی متوجه آن شویم كه جبران آن سخت یا غیرممكن باشد. جلو ضرر را از هرجایی كه بگیرید منفعت است.

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName