برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Opera 9.62 Final

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/9/18

دسته : مرورگر وب

سیستم عامل : Windows

حجم : 7.05 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :5617

تعداد بازدید :6581

توضیحات

OPERA با سرعت باور نکردنی صفحات اینترنت را برای شما بار گذاری می کند. اساس کار OPERA به این صورت است که اول متن و سپس به تدریج عکس ها بارگذاری می شوند، همچنین عکس ها ابتدا به صورت کامل با کیفیت کم و رفته رفته بر کیفیت عکس افزوده می شود.
اپرا تمام محدودیت های همچون جلوگیری از راست کلیک، جلوگیری از مشاهده SOURCE صفحه، جلوگیری از انتخاب متن و ... همه را از پیش پای شما برداشته و شما را قادر می سازد به راحتی به جستجو و گشت و گذار در وب بپردازید. همچنین امکاناتی چون دریافت ایمیل، چت و مدیریت دانلود را برای شما فراهم می سازد.
قابلیت های كلیدی و جدید نرم افزار OPERA 9.62FINAL: میانبر سفارسی جستجو، جستجوی پیشرفته در تمامی سایت های مطرح در زمینه جستجو، بلاک کردن پیشرفته محتویات صفحات، پیشگیری هوشمندتر از POP-UP، ابزار حرفه ای جهت دریافت ایمیل و پشتیبانی از سیستم های ایمیل POP/IMAP، اعمال تنظیمات مخصوص برای هر سایت، نمایش پیش نمایش صفحات با نگه داشتن ماوس بر روی TAB ها، کاهش بار اضافی بر روی حافظه سیستم، پشتیبانی از دریافت فایل های بزرگتر از ? گیگابایت، استفاده از وب سایت OPERA برای بالا بردن امنیت و جلوگیری از SPYWARE ، استفاده از تکنولوژی TABBED BROWSING نمایش پنجره ها در یک پنجره، برطرف شدن اشکالات مربوط به FTP PASV، پوسته های متفاوت و زیبا، نگهداری از رمزهای عبور در محیطی با امنیت بالا، گفتن دستور به برنامه و اجرای آن توسط OPERA، نصب سریع و آسان، افزایش سرعت باز شدن برنامه، کاهش سرباری حافظه سیستم، بهبود پشتیبانی از استانداردهای وب، اجرای برنامه از طریق صدای کاربر، پشتیبانی دریافت فایل های با حجم بالاتر از ? گیگابایت، SPEED DAIL برای دسترسی سریع به صفحات وب محبوب و دوست داشتنی، QUICK FIND برای سریع تر پیدا کزدن صفحات وب بازدید شده با قابلیت محتویات آن، و ...

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName