برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Babylon7 Precracked

مشخصات برنامه

به روز رسانی :1387/9/24

دسته : فرهنگ لغت

سیستم عامل :

حجم :5.19 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :14699

تعداد بازدید :15479

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

با استفاده از BABYLON 7 ترجمه متن ها به آسان ترین شیوه ممکن انجام می شود زیرا دیگر نیازی به COPY/PASTE ها وقت گیر و یا باز شدن پنجره های متفاوت نیست. تنها کافی است موس خود را بر روی یک متن در WORD، EXCEL ، پیغام رسان، صفحه وب و یا هر محیط قابل خواندن دیگری نگه دارید تا معنی آن در اختیار شما قرار گیرد. تنها چیزی که احتیاج است، یک کلیک ساده موس است.
نرم افزار جدید و بهبود یافته مترجم کلمات و متن BABYLON 7 بصورت خودکار تمام خواسته های شما به غلط یاب آنلاین در ایمیل، وبلاگ، اتاق های چت و انجمن ها:
از این پس شما می توانید به 15 زبان رایج دنیا متن های نوشته شده خود را از نظر املایی غلط یابی کنید. این نرم افزار به صورت همزمان متن های نوشته شده در اینترنت (ایمیل ها، وبلاگ ها، اتاق های چت و گفتگو، انجمن ها و ...) را بررسی و اصلاح می کند.
فرم تکمیل خودکار کلمات:تنها کافی است چند حرف ابتدای آن را بنویسید پس از آن مترجم متن و کلمات BABYLON 7 به شما کلمات موجود در زبان انگلیسی و حتی فارس را پیشنهاد می دهد و بدین ترتیب می توانید کلمه مورد نظر و مناسب را انتخاب کنید.
فرهنگ لغت هوشمند:ترجمه از هر زبانی به زبان دیگر. نرم افزار BABYLON 7 بصورت خودکار تشخیص می دهد که متن نوشته شده به چه زبانی است و به شما پیشنهاد می دهد که انرا به چه زبانی ترجمه کنید. این امر با توجه به تنظیمات ویندوز شما که از قبل انجام شده است صورت می گیرد. ترجمه از زبان فارسی به آلمانی، چینی به هلندی، ژاپنی به ترکی و ...
تنظیم ظاهری محیط نرم افزار: از این پس BABYLON را در فضای جدید تجربه خواهید کرد. فرهنگ لغت BABYLON 7 این قابلیت را دارد که رنگ بندی متن، زمینه و اندازه حروف را به روشی جدید تغییر دهید.
LINGOZ: با زدن یک کلیک به سایت LINGOZ که یک گروه معتبر و آنلاین زبان شناسی است وارد شوید. این سایت مرکزی است که در آن علاقه مندان به پرسش و پاسخ پیرامون زبان های مورد علاقه خود می پردازند.این نسخه از قبل فعال شده است و شما نیاز به فعال سازی مجدد آن ندارید.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName