برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Spyware Doctor 2010

مشخصات برنامه

به روز رسانی :1388/10/21

دسته : آنتي ويروس ضدجاسوسي و فايروال

سیستم عامل :

حجم :32 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :1232

تعداد بازدید :1675

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

حملات جاسوسی که ممکنه منجر به سرقت اطلاعاتی و لو رفتن مثلا USERNAME و PASSWORD شما بشه یکی از مشکلات همیشگی کاربران اینترنت است . امکان دارد که شما هم دچار حملات این چنینی شده اید؟ شاید شما اصلا متوجه این نرم افزارها و چنین مواردی نشوید . هرچند که شما یک آنتی ویروس خوب و قوی روی سیستم خود داشته باشید ( نکته : توجه کنید که FIREWALL ها نمیتوانند از ورود SPYWARE ها و ADWARE ها جلوگیری کنند و ANTIVIRUS ها هم نمیتوانند همه آنها رو شناسایی و از روی سیستم پاک کنند ) باز هم شما به یک برنامه برای از بین بردن هزاران نوع ADWARE و پاک کردن تمامی SPYWARE ها و تروجان ها و KEYLOGGER ها و SPYBOTS ها و TRACKER های موجود بر روی سیستم نیاز دارید .
SPYWARE DOCTOR کامپیوتر شخصی شما را اسکن نموده وبه جستجو و شناسایی هزاران فایل خطرناک در ویندوز میپردازد. SPYWARE DOCTOR جایزه های متعددی دریافت کرده است و یکی از بهترین ابزارهای کشف و حذف جاسوس افزارها و حفاظت از کامپیوتر شما در برابر هزاران برنامه و فایلهای ناشناس مخرب از جمله جاسوس افزارها,ویروسها, ثبت کننده های کیبوردی و دیگر برنامه های تهدید کننده ویندوز به شمار میرود. این نرم افزار قدرتمند پس از شناسایی برنامه های مخرب آنها را قرنطینه کرده و در بانک خود گرد هم آورده و اطلاعاتی از هویت اصلی آن ها را مشخص میکند.
معمولا پس از ورود جاسوس افزار ها با مشکلاتی از جمله: کاهش سرعت سیستم، تغییر صفحه پیش فرض مرورگر ویا سایت جستجوگر آن، افزایش تعداد پیام های بی مورد و یا تبلیغات POPUP هنگام مرور وب سایت ها در اینترنت و بسیاری دیگر مواجه خواهید شد در چنین مواقعی استفاده و نصب سریع چنین نرم افزارهایی به شما توصیه میشود.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName