برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

TrustPort Total Protection 2012 12.0.0.4788 Final

مشخصات برنامه

به روز رسانی :1390/4/25

دسته : آنتي ويروس ضدجاسوسي و فايروال

سیستم عامل :

حجم :243.74 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :153

تعداد بازدید :684

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

TRUSTPORT TOTAL PROTECTION ، با این نرم افزار حداکثر محافظت را برای سیسیتم خود از سوی مالویر ها ، ویروس هایی اینترنتی ، بد افزار ها و. . . به عمل می آورید ، این نرم افزار قابلیت شناسایی انواع ویروس ها ، اسپایور ها ، مالویر ها ، شناسایی سایت های مخرب و خطر ناک و چک ایمیل را دارد از جمله قابلیت های مهم این نرم افزار اشاره می نماییم :
ANTIVIRUS AND ANTISPYWARE: این ویژگی هر دو حالت اسکن یعنی هم دستی و هم اتوماتیک را داراست این اجازه را به شما می دهد که از هر دو حالت در هر زمان استفاده نمایید ، دارای موتور جستجو گر بسیار قوی است که حداکثر ویروس ها از بین می برد .
PERSONAL FIREWALL : این ویژگی از این نرم افزار تمام پرتهای اینترنتی شما را تحت نظر میکیرد و در صورت مشاهده کردن کوچکترین خطا و یا خطر به شما هشدار داده و آن را سریعآ مسدود می نمایید .
FAMILY PROTECTION : این ویژگی در نسخه های دیگر این نرم افزار رایج است به اینصورت است که این نرم افزار قابلیت مسدود کردن سایت ها توسط والدین را دارد یعنی این نرم افزار سایت هایی را که توسط والدین برای فرزندان مسدود شده را باز نمی کند.
SYSTEM BACKUP DICK : برای اطمینان بیشتر از سیستم می توانید از سیستم خود توسط این نرم افزار پشتیبان گیری نمایید تا در مواقعی که سیستم در حالت امنی قرار ندارد و یا اطلاعات از دست رفته است استفاده نمایید .
و دیگر قابلیت ها ...
این نرم افزار سازگار با نسخه های ویندوز می باشد .


برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName