برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

موتور آنریل (UNREAL ENGINE) بدون شک اگر قوی ترین موتور صنعت بازی سازی نباشد، یکی از قویترین هاست و برای مقایسه فقط کافیست به بازی هایی که توسط این موتور ساخته شده توجه کنیم .
سازنده ی این موتور شرکت معروف EPIC هست که تا به حال بازی هایی مثل سری GEARS OF WAR رو با آن ساخته که تنها نمونه ای از قدرت این موتور هستند. این شرکت تا به حال سه نسخه از این موتور را ارائه کرده:
UNREAL ENGINE 1 ، UNREAL ENGINE 2 ، UNREAL ENGINE 3
UNREAL ENGINE 1:
اولین نسخه ی آنریل انجین بود. مهم ترین بازی که با این موتور ساخته شد بازی UNREAL TOURNAMENT بود. زبان ساده ی اسکریپت نویسی آن و ساختار نوی موتور باعث محبوبیت زیادش در آن زمان شد.
UNREAL ENGINE 2:
نسخه ی دوم موتور آنریل بود که توسط آن بازی هایی مثل UNREAL TOURNAMENT 2003 ساخته شد. این نسخه نسبت به نسخه ی قبل خیلی کاملتر شده بود و از لحاظ گرافیکی هم پیشرفت زیادی کرده بود.
UNREAL ENGINE 3:
این موتور در این نسخه پیشرفت خیلی عظیمی کرده بود. بازی هایی که با این موتور ساخته شده بودند دارای گرافیک خارق العاده و گیم پلی بسیار روان و فیزیک عالی و تمام مشخصات یک بازی ایده آل را دارا بودن. نمونه ی بارزش بازی خود شرکت EPIC هست که تحت عنوان GEARS OF WAR منتشر شد و طرفداران خیلی زیادی برای خودش بدست آورد.
و اما UDK :
در سال 2009 بود که شرکت EPIC به طرز عجیب و البته خوشحال کننده ای تصمیم گرفت موتورش را بطور رایگان برای استفاده های غیر تجاری منتشر کند. UDK در حقیقت همان نسخه ی باینری موتور UE3 می باشد. پلت فرم قدرتمند و حرفه ای ساخت بازی، تمام چیزی که برای ساخت یک بازی عالی احتیاج خواهید داشت در اختیار شماست.
UDK توانایی، قدرت و انعطاف موتور UNREAL ENGINE 3 را دارد. این ابزارها توسط طیف وسیعی از گروه های حرفه ای استفاده شده اند و امتحان خود را پس داده اند. راه بهتری برای ساخت بازی با UNREAL ENGINE 3 وجود ندارد.
قابلیت های منحصربفرد UDK:
FACEFX: یک قابلیت که با آن می توانید با استفاده از یک فایل صوتی، برای صورت شخصیت مورد نظر خود حرکت درست کنید (با استفاده از یک فایل صوتی، شخصیت بدون نیاز به هیچ دخالتی از طرف شما قادر به تکلم خواهد بود.)
SPEED TREE: قابلیتی جدید که با آن می توانید جنگل و درخت و ... را به صورت ریل تایم و با قابلیت انیمیشن گذاری همه ی درختان. این جنگل از قوانین فیزیکی استفاده می کنند.
DESTRUCTIBLE ENVIRONMENTS: با استفاده از این تکینیکی که آنریل در خدمت شما گذاشته می توانید اجسام شکستی ، صحنه های انفجاری و ... را به راحتی هرچه تمام تر و کیفیتی هرچه بهتر بسازید.
و . . .

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName