برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

ضمائم و ویژه نامه های هفته در تبیان (کلیک، بایت، سیب، چمدان و...) هفته سوم آبان 91

توضیحات

در پایان هفته، ضمائم و ویژه نامه های هفته را در این بخش گرد هم آورده ایم. چمدان (سفر و گردشگری)، سیب (دانش و پزشكی)، قاب كوچك (رادیو، تلویزیون و سینما)، کلیک (اینترنت،موبایل و کامپیوتر)، چاردیواری (خانه و خانواده)، بایت (اینترنت،موبایل و کامپیوتر) از جمله این موارد است.
چمدان (سفر و گردشگری): ضمیمه چمدان روزنامه جام جم از بهترین ویژه نامه های ایران در رابطه با گردشگری و مسافرت است. این ضمیمه روزهای سه شنبه منتشر می شود و به مناطق تفریحی و گردشگری ایران پرداخته شده است و مطالب منتخب در این زمینه منتشر شده است. اگر قصد مسافرت دارید و می خواهید منطقه ای نمونه را انتخاب کنید، چمدان را بخوانید.
سیب (دانش و پزشكی): ضمیمه سیب روزنامه جام جم یکی از بهترین نشریه های ایران در رابطه با علم و دانش و پزشکی می باشد. این ضمیمه روزهای پنجشنبه منتشر می شود و دارای مطالب بسیار خواندنی در رابطه با اخبار و تازه های علم پزشکی و همچنین دانش های روز جهان نظیر نانو و فناوری های هسته ای و غیره می باشد.
قاب كوچك (رادیو، تلویزیون و سینما): ضمیمه قاب کوچک روزنامه جام جم دارای اخبار و مطالبی در رابطه با رادیو، تلویزیون و سینمای ایران و جهان می باشد. این ضمیمه روزهای شنبه منشر می شود و تلاش دارد تا مطالب مربوط به انواع اطلاعات مربوط به فیلم و سریال و مستند را در شاخه های مختلف بررسی کرده و همچنین در هر هفته با هنرمندان ایرانی مصاحبه ای را نیز انجام می دهد.
کلیک (اینترنت،موبایل و کامپیوتر): ضمیمه کلیک روزنامه جام جم اولین ضمیمه روزنامه جام جم است که بیش ۵ سال در حال انتشار است. این ضمیمه روزهای یکشنبه منتشر می شود و در هر شماره به مسائل روز دنیای کامپیوتر سخت افزار و نرم افزار و اینترنت و موبایل می پردازد و دارای بخش های خبری، مطالب و آموزشی می باشد.
چاردیواری (خانه و خانواده): ضمیمه چاردیواری روزنامه جام جم به مسائل خانه و خانواده پرداخته است. این ضمیمه روزهای دوشنبه منتشر می شود و در رابطه با خانواده و مسائل خانوادگی و مسائل آموزشی و خواندنی در این زمینه می باشد که برای افراد متاهل و همچنین همه اعضای خانواده بسیار مفید می باشد.
بایت (اینترنت،موبایل و کامپیوتر): ضمیمه بایت روزنامه خراسان پس از روزنامه جام جم شروع به انتشار ضمیمه ای به نام بایت در رابطه با کامپیوتر، موبایل و اینترنت کرده است. این ضمیمه روزهای چهارشنبه منتشر می شود و دارای مطالب آموزشی ، تفسیری و خبری بسیار خواندنی در زمینه های ذکر شده است. اگر به دنبال این هستید که از اخبار و آموزشی های جدید حوزه فناوری عقب نمانید، ضمیمه بایت می تواند کمک بسیار زیادی کند.
توجه: برای دریافت هر یک از ضمیمه های زیر، فایل مورد نظر را انتخاب کنید:
*فایل شماره 1: کلیه ویژه نامه های این مجموعه
*فایل شماره 2: کلیک (اینترنت،موبایل و کامپیوتر) شماره 400 تاریخ 14 آبان 1391
*فایل شماره 3: چاردیواری (خانه و خانواده) شماره 489 تاریخ 15 آبان 1391
*فایل شماره 4: بایت (اینترنت،موبایل و کامپیوتر) شماره 246 تاریخ 17 آبان 1391
*فایل شماره 5: چمدان (سفر و گردشگری) شماره 77 تاریخ 16 آبان 1391
*فایل شماره 6: سیب (دانش و پزشكی) شماره 256 تاریخ 11 آبان 1391

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName