برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

دانلود بازی اتومبیل رانی آفرود OffRoad Drive Desert 1.0.3 برای اندروید

مشخصات برنامه

به روز رسانی :1395/8/14

دسته : بازی‌های اندروید بازي‌هاي موبايل

سیستم عامل : Android

حجم :127.14 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :24

تعداد بازدید :934

نسخه های نرم افزار

توضیحات

راهنمای نصب

بازی رانندگی آفرود OffRoad Drive Desert یکی از بازی های حرفه ای و با کیفیت برای گوشی و تبلت های اندرویدی است. در این بازی کیفیت تصویر و واقع گرایی اشیا در آن در حد کیفیت بازی های کامپیوتری است و گرافیک و ویژگی های بسیار خوبی دارد. بازی رانندگی آفرود در هر مکان و مرحله خاص ابزار نقلیه مخصوص و مطابق با شرایط را در اختیار شما قرار می دهد تا با لذت بیشتر با ماشین های آفرود به گشت و گذار در صحرا ها و صخره ها بپردازید. در این بازی مانند دنیای واقعی حواستان باشد به ماشین ها آسیبی نرسد و در صورت آسیب رسیدن با استفاده از دوربین مداری می توانید چک کنید کدام قسمت ماشین آسیب دیده است و آن را تعمیر کنید.

در بازی رانندگی آفرود OffRoad Drive Desert شما در هر مرحله محدودیت زمانی دارید و می بایست هر مرحله را بدون تصادف و در زمان مشخص شده پشت سر بگذارید و امتیاز کسب کنید. این بازی قابلیت تنظیم حالت شب و روز را دارد و دارای ۱۱ وسیله نقلیه و ۱۰ مکان مختلف برای آفرود دارد.

برخی دیگر از ویژگی های بازی رانندگی آفرود OffRoad Drive Desert :

  • قابلیت انتخاب مکان از روی نقشه
  • ۳ حالت مختلف برای دوربین
  • توانایی صخره نوردی
  • کامل کردن هر مرحله برای باز شدن مرحله بعدی
  • توانایی کنترل کامل وسیله نقلیه
  • آسیب دیدن وسایل نقلیه مانند دنیای واقعی
راهنمای نصب:<div><BR></div><div><div><ul><li>ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.</li><li>فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید.</li><li>پوشه com.logicmiracle.offroaddrive.desert را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.</li><li>بازی را اجرا نمایید.</li></ul></div></div>

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName