برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

دانلود R-Wipe & Clean 11.5.Build.2133 پاکسازی ویندوز

مشخصات برنامه

به روز رسانی :1395/5/25

دسته : بهينه کننده ويندوز

سیستم عامل : Windows

حجم :8.88 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :12

تعداد بازدید :621

نسخه های نرم افزار

توضیحات

راهنمای نصب

نرم افزار R-Wipe & Clean ابزاری بسیار مفید و کاربردی به منظور پاکسازی و تمیز کردن کامپیوتر است. این نرم افزار توانایی پاکسازی انواع فایل های اضافی و بلااستفاده را دارد. معمولا در Internet Explorer و Windows Explorer فایل هایی انباشنه می شود که می تواند در سرعت و عملکرد و سرعت کامپیوتر تاثرگذار باشد و در آنها اختلال ایجاد کند که با این نرم افزار قادر به پاک سازی آنها هستید. یکی از قابلیت های بارز این نرم افزار که آن را از برنامه های مشابه متمایز می کند آن است که برنامه قبل از آنکه عملیات پاکسازی را انجام دهد به شما یک لیست ارائه می کند که شما به کمک آن می توانید مشخص کنید که می خواهید چه فایل هایی را حذف کنید. علاوه بر این ابزاری با نام Uninstaller در قسمت Tools وجود دارد که با بهره گیری از آن می توانید برنامه های غیر ضروری در کامپیوتر را به کلی حذف کنید.
رمز فایل tebyan می باشد راهنمای نصب: نرم افزار را نصب کنید اما آن را اجرا نکنید.محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزارکپی و جایگزین فایل های قبلی کنید. در صورتی که هر یک از فایل ها کپی نشد در محل نصب نرم افزار نام آن را تغییر دهید و سپس کرک شده آن را کپی کنید.

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
{"success":false,"message":"System.ArgumentNullException: Value cannot be null.\r\nParameter name: key\r\n at System.Web.Caching.CacheKey..ctor(String key, Boolean isPublic)\r\n at System.Web.Caching.CacheInternal.DoGet(Boolean isPublic, String key, CacheGetOptions getOptions)\r\n at CallSite.Target(Closure , CallSite , Cache , Object )\r\n at ASP._Page_Views_Home_UserLogAction_cshtml.Execute() in D:\\Download_web\\Views\\Home\\UserLogAction.cshtml:line 3\r\n at System.Web.WebPages.WebPageBase.ExecutePageHierarchy()\r\n at System.Web.Mvc.WebViewPage.ExecutePageHierarchy()\r\n at System.Web.WebPages.StartPage.ExecutePageHierarchy()\r\n at System.Web.WebPages.WebPageBase.ExecutePageHierarchy(WebPageContext pageContext, TextWriter writer, WebPageRenderingBase startPage)\r\n at System.Web.Mvc.ViewResultBase.ExecuteResult(ControllerContext context)\r\n at System.Web.Mvc.ControllerActionInvoker.InvokeActionResultFilterRecursive(IList`1 filters, Int32 filterIndex, ResultExecutingContext preContext, ControllerContext controllerContext, ActionResult actionResult)\r\n at System.Web.Mvc.ControllerActionInvoker.InvokeActionResultFilterRecursive(IList`1 filters, Int32 filterIndex, ResultExecutingContext preContext, ControllerContext controllerContext, ActionResult actionResult)\r\n at System.Web.Mvc.ControllerActionInvoker.InvokeActionResultWithFilters(ControllerContext controllerContext, IList`1 filters, ActionResult actionResult)\r\n at System.Web.Mvc.Async.AsyncControllerActionInvoker.\u003c\u003ec__DisplayClass21.\u003cBeginInvokeAction\u003eb__1e(IAsyncResult asyncResult)"}