عضویت در خبرنامه
بازی جوجه خروس دیوانه در مسابقات ماشین‌سواری، Moorhuhn Kart 2
بازی جوجه خروس دیوانه در مسابقات ماشین‌سواری، Moorhuhn Kart 2
به روز رسانی : 1391/12/15
حجم : 63.11 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 4508
تعداد بازدید : 9602
75 13

توضیحات
بازی MOORHUHN KART 2 بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده ای در سبک مسابقات رالی است. پس از موفقیت بازی پرطرفدار MOORHUHN KART، یکبار دیگر مسابقات هیجان انگیز و سریعتری در انتظارتان خواهد بود. در این بازی ماشین های مسابقه ای جالب و جذابی خواهید داشت که اگر امتیازات زیادی را در طول بازی بدست آورید بدون شک قهرمان مسابقات خواهید شد! این بازی مسیرهای جدیدی که هریک پر از شگفتی های منحصربفرد هستند را در محیط کاملاً سه بعدی برایتان ارائه می دهد تا با وجود مناظر مختلف و مراحل چالش برانگیز از رانندگی به همراه شخصیت دوست داشتنی خروس دیوانه لذت ببرید. بازی دارای 4 حالت مختلف بوده و می توانید از میان شخصیت های جالب بازی، مسیرهای مختلف و حالت تک نفره یا دونفره، در مسابقه دلخواه خود شرکت کنید.
مورهان (MOORHUHN) نامی است که از طرف سازنده سری بازهای پرطرفدار جوجه دیوانه (CRAZY CHICKEN) به شخصیت جذاب و دوست داشتنی این سری بازی ها اطلاق شده است، از اینرو تفاوتی در شیوه بازی و محیط و ویژگی های هر نسخه از بازی که با نام MOORHUHN و یا CRAZY CHICKEN آغاز شده اند وجود ندارد.
قابلیت های بازی:
محیط کاملاً سه بعدی
مسیرهای متنوع
موسیقی جدید و جذاب
7 راننده مختلف
امکان بازی دو نفره
4 حالت بازی متفاوت
سلاح های جالب
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی