عضویت در خبرنامه
40 پوستر با موضوع سبک زندگی تقدیم به رهبر عزیزمان
40 پوستر با موضوع سبک زندگی تقدیم به رهبر عزیزمان
به روز رسانی : 1392/01/20
حجم : 72.73 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 5701
تعداد بازدید : 7361
44 10

توضیحات
چهل پوستر زیبایی که پیش روی شماست، توسط هنرمند گرامی جناب آقای حمید فخار طراحی شده است. این هنرمند فرهیخته در دیدار با رهبر انقلاب به این موضوع اشاره می کند که: «بعد از آماده سازی این مجموعه پوستر، چند موسسه و نهاد، خواستار خرید امتیاز این مجموعه بودند ولی سعادتی نصیب این حقیر شد که امتیاز این مجموعه را به صاحب اصلی‌اش، آن کسی که به اشاره‌ی انگشت نورانی‌اش این مجموعه طراحی شد، تقدیم کنم. شاید لحظه‌ای تبسم‌اش گره‌گشای دنیا و آخرت این حقیر گردد.»
انگیزه این طراح از آماده سازی این مجموعه ارزشمند، سخنان رهبر گرانقدر انقلاب در سال 91 و پیرامون موضوع سبک زندگی بوده است.
پوسترهای این مجموعه، با کیفیت بالا و در ابعاد 50 در 70 سانتیمتر و 200 DPI جهت چاپ مجموعه‌های نمایشگاهی و یا با تغییر اندازه، تابلوهای بنر با ابعاد حدود 2 در 3 متر، در اختیار شما کاربران گرامی قرار گرفته است.
پوسترها در موضوعات مختلف و مرتبطی مانند: "توجه به حقوق همسایگی و شهروندی، ازدواج و فرهنگ خانواده، نشاط جوانی و تربیت کوکان، علم آموزی، بصیرت و سیاست، اصلاح الگوی مصرف، تمدن اسلامی ایرانی، حجاب، مناسبات فرهنگی و ..." طراحی شده است که ان‌شاءالله مورد قبول قرار گیرد.

توجه:
قبل از دانلود ابتدا فایل شماره 1 با حجم تقریبی 1مگابایت را دریافت کنید تا پیش نمایشی از 40 پوستر با کیفیت پایین در اختیارتان قرار بگیرد، و با توجه به نام تصاویر این بسته، اقدام به دانلود تصاویر اصلی نمایید.
فایل شماره 1: تمام پوسترها با کیفیت پایین جهت پیش نمایش
فایل شماره 2: پوسترهای شماره 1 الی 10
فایل شماره 3: پوسترهای شماره 11 الی 20
فایل شماره 4: پوسترهای شماره 21 الی 30
فایل شماره 5: پوسترهای شماره 31 الی 40
UserName