عضویت در خبرنامه
مدیریت ایمیل ها، Becky Internet Mail 2.65.01
مدیریت ایمیل ها، Becky Internet Mail 2.65.01
به روز رسانی : 1392/02/15
سیستم عامل : Windows
حجم : 3.78 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 456
تعداد بازدید : 1853
دسته : ایمیل
6 1

توضیحات
امروزه کاربران بسیاری در اینترنت از نامه های الکترونیکی استفاده می کنند. بسیاری از امور روزمره نیز امروزه با استفاده ار نامه های الکترونیکی انجام می پذیرند. برای استفاده از نامه های الکترونیکی می بایست کاربران در سایت هایی که خدمات و سرویس EMAIL ارائه می کنند عضو شده و سپس از سرویس های این سایت ها با ورود به این وب سایت ها استفاده کنند. تعداد زیادی از کاربران می باشند که از چندین سرویس مختلف EMAIL استفاده می کنند و برای رسیدگی به نامه های خود می بایست در طول روز چندین بار به تمام وب سایت های ارائه دهنده این سرویس ها مراجعه کنند که این موضوع موجب صرف زمان بیشتری می باشد. در چنین شرایطی بهترین راه برای صرف زمان کمتر و رسیدگی به تمامی نامه استفاده از نرم افزارهای مدیریت EMAIL است. BECKY INTERNET MAIL نام نرم افزاری است که به وسیله آن کاربران قادر خواهند بود سرویس های مختلف EMAIL ای که در آن عضو می باشند را مدیریت کنند. در این نرم افزار می توان به راحتی بر نامه های دریافتی و ارسالی مدیریت نمود و برای نامه های ارسالی قالب های مختلفی را تعیین نمود و نامه ها را با قالب های مختلف و زیبا ارسال نمود. این نرم افزار محصولی از شرکتRIMARTS است.
برخی از ویژگی های نرم افزار Becky Internet Mail:
قابلیت ساخت چند MailBox و تعریف چندین Profile مختلف برای هر MailBox
این ویژگی به شما این امکان را میدهد چنانچه دارای یک لپ تاپ هستید و در مکانهای مختلف ارتباط اینترنتی شما سرعت های مختلفی دارد در هر مکان بسته به سرعت از Profile مربوط به همان مکان استفاده کنید.
پشتیبانی از پروتکل جدید IMAP4 برای ایمیل و LDAP برای دفترچه تلفن
سرعت بالا در مدیریت تعداد زیادی ایمیل
قابلیت ارسال ایمیل با فورمت HTML
قابلیت ساخت قالب برای ایمیل های شخصی، خانوادگی، تجاری، اداری و ...
زمان بندی ارسال ایمیل در تاریخ و ساعت معین
دسته بندی و فیلتر کردن ایمیل ها بر حسب محتویات آنها
ارسال ایمیل به صورت دسته جمعی
قابلیت پذیرش پلاگین های مختلف
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی