عضویت در خبرنامه
آموزش آناتومی برای دانش آموزان، A.D.A.M Student Atlas of Anatomy 1.00.05.11
آموزش آناتومی برای دانش آموزان، A.D.A.M Student Atlas of Anatomy 1.00.05.11
به روز رسانی : 1393/06/24
سیستم عامل : Windows
حجم : 243.36 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 1515
تعداد بازدید : 3871
20 4

راهنمای نصب
بعد از دانلود هر سه قسمت فایل اول را توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج نمایید. پس از اکسترکت فایلی با فرمت ISO در اختیارتان قرار خواهد گرفت که توسط یک نرم افزار درایور مجازی فایل را فراخوانی کنید و اقدام به نصب نرم افزار نمایید.

توضیحات
نرم افزار A.D.A.M Student Atlas of Anatomy یک ابزار آموزشی ارزشمند است که در واقع اطلس فوق العاده آناتومی بدن انسان را برای دانشجویان پزشکی، کارشناسی بهداشت، زیست شناسی و ... و همچنین علاقمندان به کسب اطلاع درباره ساختار بدن انسان، فراهم نموده است. در این اطلس تمامی جزئیات آناتومی بدن انسان از خارجی ترین نواحی پوست تا عمیق ترین نواحی درون استخوانی، به همراه توضیحات تکمیلی و عکس هایی واقعی از رادیوگرافی ها و عکس های رنگی گنجانده شده است. این اطلس بیشتر بر آناتومی سطحی تمرکز داشته و علاوه بر عکس هایی منحصربفرد از سطح بدن انسان، شامل تصاویری سه بعدی از داخلی ترین نواحی بدن انسان است و به کاربران کمک می کند تا به راحتی قادر به تجزیه و تحلیل اندام های مختلف و در نتیجه درک کامل آناتومی بدن انسان باشد.
قابلیت های کلیدی A.D.A.M Student Atlas of Anatomy:
حاوی تصاویری از بخش های مختلف آناتومی بدن انسان (مانند پا و قوزک پا، سر و گردن، ران، زانو، ستون فقرات، شانه، سینه،  دست، لگن (مرد و زن) و شکم)
نمایش  تمامی جزئیات بدن انسان
عکس هایی منحصر بفرد از عکس هایی واقعی رادیوگرافی
کمک به تجزیه و تحلیل و در نتیجه درک کامل آناتومی بدن
همراه با جداول مرتبط و پیوست
حاوی تصاویری از عضلات جدا شده، استخوان ها و ...
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی