عضویت در خبرنامه
سفارشی کردن ویندوز 7، 8 و 8.1، Win Toolkit 1.5.0.24
سفارشی کردن ویندوز 7، 8 و 8.1، Win Toolkit 1.5.0.24
به روز رسانی : 1393/07/01
سیستم عامل : Windows
حجم : 4.01 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 87
تعداد بازدید : 1184
2 4
تصاویری از محیط برنامه

راهنمای نصب
کاربرانی که از ویندوز XP و Vista استفاده می نمایند باید نرم افزارهای DISM for XP and Vista 1.0.5 و NET Framework 3.5 بر روی سیستمشان نصب باشد تا نرم افزار فوق در سیستم عامل آن ها اجرا شود.

توضیحات
نرم افزار Win Toolkit نرم افزاری کاربردی برای ویندوز است که از قابلیت های آن می توان به آپدیت ویندوز 7 و 8 با آخرین ورژن و تغییرات موجود، مجموعه ای از درایورها، رجیستری، ADD-ON ها، GADGET ها و بسیاری از ابزارها برای بهینه سازی و استفاده آسان اشاره کرد.
مراحل انجام سفارشی‌سازی ویندوز به‌ وسیله‌ی Win Toolkit:
یکپارچه‌ کردن: در این مرحله می‌توانید بسته‌های بروزرسانی ویندوز، انواع درایورها، بسته‌های زبان و یا برنامه‌های دلخواه را با ویندوز یکپارچه کنید.
حذف امکانات اضافی: می‌توانید انواع امکانات و برنامه‌هایی که پس از نصب ویندوز به آن‌ها نیاز ندارید را حذف کنید. مانند زبان‌های اضافی ویندوز، درایورهای پیش‌فرض اضافی و برنامه‌هایی مانند مدیا پلیر، ورد، نوت پد و...
بهینه‌سازی: کارهایی مانند فعال یا غیر فعال کردن سرویس‌های ویندوز، تغییر پیش‌فرض‌های پاور و کنترل پنل و... را می‌توانید در این مرحله انجام دهید.
نصب اتوماتیک: در این مرحله  می‌توانید تنظیماتی مانند زبان رابط کاربری، منطقه‌ی زمانی، نام سیستم و... که باید در حین نصب انجام دهید، اعمال کنید. امکان غیر فعال کردن فایروال، تنظیم رزولوشن تصویر نیز در این مرحله انجام می‌گیرد.
سفارشی کردن: تغییراتی در اجزای ظاهری ویندوز مانند تصاویر پس‌زمینه، آیکن‌ها، تم‌ها، صفحه‌ی لاگین، محافظ صفحه‌نمایش، رنگ پنجره‌ها، لوگوی سازنده و... در این مرحله صورت می‌گیرد.
ساخت دیسک نهایی: در مرحله‌ی آخر می‌توان دیسک را مستقیما رایت کرد یا این‌که به صورت یک فایل ISO ذخیره کرد یا به صورت چند تکه خروجی گرفت و یا به صورت بوت USB در حافظه‌های فلش ذخیره کرد. 
UserName