عضویت در خبرنامه
ابزار قدرتمند انجام محاسبات ریاضی و مهندسی، Maplesoft Maple 18.01
ابزار قدرتمند انجام محاسبات ریاضی و مهندسی، Maplesoft Maple 18.01
به روز رسانی : 1393/07/07
سیستم عامل : Windows
حجم : 670.79 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 457
تعداد بازدید : 1210
4 2

راهنمای نصب
ابتدا 6 قسمت را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید تا فایل نصبی در اختیارتان قرار بگیرد. حالا اقدام به نصب نرم افزار نمایید. سپس فایل آپدیت را دانلود و نصب نمایید تا نرم افزار به نسخه 18.01 ارتقاء پیدا کند.

توضیحات
نرم افزار Maplesoft Maple ابزاری بسیار قدرتمند برای انواع مختلف محاسبات ریاضی از مقدماتی تا پیشرفته است. Maple قادر است کلیه محاسبات ریاضی را از اعمال چهارگانه، توان و ریشه گرفتن، محاسبه فاکتوریل اعداد، محاسبات ساده و پیشرفته مثلثاتی و لگاریتمی و غیره گرفته تا محاسبه حد، مشتق و انتگرال توابع، رسم توابع دو بعدی و سه بعدی، انواع محاسبات ماتریسی و حل معادلات معمولی و دیفرانسیلی انجام دهد. بنابراین دانش آموزان و دانشجویان برای درک مفاهیم علمی و ریاضیدانان حرفه ای و مهندسین برای کارهای تحقیقی و کاربردی می توانند از آن استفاده کنند. لازم به ذکر است که این نرم افزار به وسیله گروه تحقیقاتی دانشگاه های "واترلو" و "درکسل" و نیز موسسه تکنولوژی فدرال سوئیس در زوریخ در دهه ۱۹۸۰ میلادی توسعه یافت. کاربران می‌توانند ریاضیات را با علائم تجاری در آن وارد کنند. واسط کاربری نیز می‌تواند توسط کاربر درست شود. Maple یک زبان برنامه نویسی مرکب از زبان های دستوری و زبان های پویا است. همچنین واسط هایی برای کار با دیگر زبان ها مثل C ,Fortran,Java,Matlab,Visual Basic وجود دارند.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی