عضویت در خبرنامه
Orbit-Downloader-v2.7.1
Orbit-Downloader-v2.7.1
به روز رسانی : 1387/05/13
حجم : 2.16 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 28165
تعداد بازدید : 29320
3 0

توضیحات
امروزه با پایین بودن سرعت اینترنت در ایران بحث دانلود به مشكل بزرگی برای كاربران مبدل شده است، با معرفی این برنامه دانلود آسان و سریع را به شما هدیه می دهیم. با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود از لذت واقعی دانلود با سرعت بالا بهرمند شوید.
افزایش سرعت دانلود با استفاده از تکنولوژی P2P و DOWNLOAD از منابع مختلف، دانلود فایل های YOUTUBE , RAPIDSHARE , FLASH ,MUSIC و... از مزیت هایی است كه این برنامه را ازسایر برنامه ها متفاوت می کند.با ORBIT شما می توانید هرچیزی را در اینترنت دانلود نمایید حتی دانلود فایل های تصویری که در سایت هایی مانند یاهو وجود دارد و در حالت عادی اجازه دانلود آن ها به شما داده نمی شود.
نحوه كار با این نرم افزار بسیار ساده است به این صورت كه پس از نصب برنامه با مشاهده آیكون آن در نوار وظیفه خود (كنار ساعت سیستم) كافیست روی آن كلیك راست كرده و گزینه ++GRAB را انتخاب كنید. سپس صفحه اینترنتی خود را كه فایل مورد نظر در آن موجود است را REFRESH كنید. با انجام این كار برنامه همه فایل های قابل دانلود در صفحه را برای انتخاب روبروی شما قرار می دهد.
البته این برنامه می تواند به صورت خود كار هم فایل ها ی قابل دانلود را تشخیص دهد.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی