عضویت در خبرنامه
AudioCommander 4.0
AudioCommander 4.0
به روز رسانی : 1387/05/13
حجم : 4.33 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 6101
تعداد بازدید : 6565
0 0

توضیحات
AUDIOCOMMANDER نرم افزار تبدیل فایل های صوتی است که تقریبا تمامی فرمت های ممکن را پشتیبانی می کند. در این نرم افزار تنظیمات کانال ها، فرکانس و BITRATE فایل های صوتی قابل تغییر هستند .
این نرم افزار تبدیل فرمت های CD، WAV ، MP، WMA، OGG، AAC، AC3، AMR، 3GP، AIFF، AU، VOX، RAW، GSM، ADPCM، A-، G726، G721، G723، MPC، MP+، MOV، QT، AVI AUDIO را به فرمتهای MP، WMA، WAV، OGG، AAC، AC3، AMR، AIFF، ADPCM، A-LAW، U-LAW، DSP، GSM، LAW، ULAW یا VOX، به را حتی انجام می دهد. همچنین این برنامه می تواند برای تغییر میزان فشردگی فرمت های پشتیبانی شده استفاده گردد. مثلاً می توان توسط این برنامه یک 320 KBPS MP3 را جهت استفاده در سخت افزاری که نیاز به تنطیمات مشخص دارد و یا BITRATE بالاتری را استفاده نمی کند به 128 KBPS تبدیل نمود. پشتیبانی از دامنه وسیعی از فرم تها این نرم افزار را بسیار قابل انعطاف ساخته به گونه ای که می تواند یک راه حل کامل برای هرنوع تبدیل فرمت فایل های صدا باشد.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی