عضویت در خبرنامه

توضیحات
نرم افزاری چند زبانی برای خواندن فایل های PDF است خواندن فایل های PDF به صورت مجانی است و شما می توانید آن را دانلود نمایید. به دلیل زمان بارگذاری کم و حجم کم این نرم افزار در برخی از مواقع به ADOBE READER ترجیح داده می شود. این نرم افزار قابلیت خواندن فایل های PDX را ندارد. این فایل ها قابلیت گشتن در مجموعه ای از اسناد را داراست که یکی از ضعف های این نرم افزار به حساب می آید. از ویژگی های این نرم افزار اجرا کردن فایل هایی که به طور معمول با ADOBE READER های 7 و 8 اجرا خواهد شد در محیط ویندوز9X و ME است که ADOBE READERکنونی قابلیت اجرا در این محیط ها را ندارد. این نرم افزار همچنین درایوهای هوشمندU3 ( درایوهایی كه در ویندوزهای 2000 و XPاستفاده می شوند.) را پشتیبانی می کند و همچنین نسخه ی آزمایشی از این نرم افزار برای LINUX نیز موجود است.
این نرم افزار به صورت تك كلیك ارایه شده است كه به هر نوع كاربری چه حرفه ای و چه مبتدی اجازه می دهد تا با تنها یك كلیك برنامه را نصب كند.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی