عضویت در خبرنامه
دانلود بازی اکشن و پر هیجان Walking War Robots 1.5.1 برای اندروید
دانلود بازی اکشن و پر هیجان Walking War Robots 1.5.1 برای اندروید
به روز رسانی : 1395/04/13
حجم : 238.6 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 27
تعداد بازدید : 818
2 0
تصاویری از محیط برنامه

توضیحات
در آینده تکنولوژی متحول می شود رباط ها به کار می آیند. سرعت پیشرفت آنقدر سریع می شود که دیگر قابل کنترل نیست. رباط جای انسان را در کار و جنگ می گیرد. همه چیز مکانیکی یا هوشمند الترونیکی می شود. و کنترل نکذدن پیشرفت شهری را در آشوب فرو می برد. جنایتکاران قصد تسرف شهر را دارند. آنها ابزار پیشرفته ای را به کار می گیرند تا این کار برای آن ها را حت تر شود. هنوز راهی برای مقابله با آن ها نست پس به عمل می آیندگروه ویژه ای از مردان آهنی تا شهر را باز پس گیرند و آن را به کنترل در آورند. جنایتکاران را نابود کنند و آرامش را به مردم شهر برسانند. این ها را در بازی Walking war robots تجربه کنید.طراحی بازی:
این بازی به صورت سوم شخص طراحی و هدایت می شود. کیفیت بالای این بازی گواهی روشن بر یک بازی عالی خواهد بود. در صفحه بازی در سمت راست بالا دکمه ای برای توقف بازی و رفتن به منو تغییرات تعبیه شده است. در وسط بالا تعداد رباط های گروه شما و تعداد رباط های گروه دشمن را مشاهده می کنید. دکمه ای که برای جهت گیری رباط شما طراحی شده است در پایین سمت چپ وجود دارد. در سمت راست پایین دکمه ای برای تیراندازی و کنترل نوع تیر را شاهد خواهید بود.شرح بازی:
شما در این بازی در قالب هدایت کننده ی رباطی قولپیکر هستید که قصد دارد با گروه خود شهر را نجات دهد. به این رباط کمک کنید تا دشمنان را نابود کند و پیروز میدان نبرد باشد. پس شهر را نجات دهید.از ویژگی های بازی:
*طراحی عالی
*گرافیک بالا تصویر
*شیوایی صدا
*سرعت بالای بازی
*حجم پایین نسبت به کیفیت
*سبک جنگ متفاوت
*پشتیبانی از گروه خودی
*تاکتیک های مبارزه ای خاص
*انواع ماموریت ها
*و…
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی