• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
بهینه سازی قدرتمند سیستم، Advanced SystemCare Ultimate 9.1.0.711
بهینه سازی قدرتمند سیستم، Advanced SystemCare Ultimate 9.1.0.711
به روز رسانی : 1395/04/26
سیستم عامل : Windows
حجم : 76.95 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 12
تعداد بازدید : 469
0 0

توضیحات
نرم افزار Advanced SystemCare برای مراقبت حرفه ای از ویندوز و بهینه سازی و افزایش سرعت آن طراحی شده است. به کمک این نرم افزار می توانید حس تازگی را بار دیگر به کامپیوتر خود ببخشید! این نرم افزار برای جدیدترین نسخه ویندوز طراحی شده است و سرعت سیستم و قابلیت اطمینان را به بهترین نحو بالا می برد.
قابلیت یکپارچه کردن و بهینه سازی هارد دیسک:
توابع DEFRAG با سرعت بالا، که عمل یکپارچه کردن هارد دیسک را با سرعتی بیش از 10 برابر سریع تر از سایر ابزارهای یکپارچه سازی، انجام می دهد.
بهینه سازی و پاک کردن رجیستری از هرگونه خطا:
به طور ایمن داده های بی استفاده و ناخواسته را از رجیستری پاک می کند، آن را متراکم کرده و عمل یکپارچه سازی را روی کل رجیستری برای دستیابی به ماکزیمم کارایی، انجام می دهد.
به طور خودکار در پس زمینه کار می کند:
تنها کافی است این نرم افزار را نصب کنید. این برنامه قدرتمند بدون توقف و به طور خودکار و بی صدا در پس زمینه سیستم تان کار می کند. می توانید آن را برحسب یک جدول زمانبندی تنظیم کنید و یا اجازه دهید که به طور خودکار هر زمان که کامپیوترتان بیکار است، اجرا شود.
حمایت از سیستم با استفاده از ابزار حفاظتی پیشرفته:
بررسی و حذف برنامه های جاسوسی. این نرم افزار از برنامه های جاسوسی و هکرها برای نصب آیتم های ویروسی بر روی کامپیوترتان جلوگیری می کند.
پاکسازی و حذف فایل های اضافی هارد دیسک به طور سریع و گسترده برای افزایش کارایی آن:
سیستم تان را با کارایی بیشتر بارگذاری کنید، که این کار توسط حذف فایل های از دست رفته، از بین بردن فایل های ناخواسته، پاک کردن فایل های غیرقابل استفاده صورت می گیرد.
سیستم تان را در بالاترین کارایی نگه دارید:
بهینه سازی ویندوز برای دستیابی به بیشترین کارایی و بالاترین سرعت اینترنت توسط رها کردن قدرت غیرقابل انتقال سیستم، مبنی بر چگونگی استفاده از PC و پیکربندی شبکه و ...
این نرم افزار بسیار مفید و کاربردی با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز 8.1 نیز سازگار است.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی