عضویت در خبرنامه
دانلود آنتی ویروس قوی مکافی McAfee VirusScan Enterprise 8.8.0.1528
دانلود آنتی ویروس قوی مکافی McAfee VirusScan Enterprise 8.8.0.1528
به روز رسانی : 1395/05/04
سیستم عامل : Windows
حجم : 35.13 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 68
تعداد بازدید : 718
دسته : آنتي ويروس
1 0
تصویری از محیط برنامه

راهنمای نصب
رمز فایل tebyan می باشد

توضیحات
آنتی ویروس McAfee VirusScan Enterprise محصول شرکت مک آفی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین شرکت های ساخت نرم افزار های امنیتی در دنیا می باشد . این آنتی ویروس قدرتمند با داشتن بخش های مختلف نظیر antivirus , antispyware و firewall قابلیت شناسایی انواع آلودگی ها اعم از ویروس و کرم ها  و تروجان ها , جاسوس های کامپیوتری  و دیگر نرم افزار های مخرب در محیط سیستم عامل ویندوز را دارد .
از نکات مثبت این نرم افزار می توان به هوشمند بودن این نرم افزار اشاره کرد که می تواند در برابر آلودگی ها مشکوک و ویروس های جدید نا شناخته نیز از سیستم شما محافظت نماید . در ضمن در تست های موسسه معتبر AV-Comparatives نیز توانسته تاییدیه Advanced+ را دریافت نماید .
این نسخه از این محصول قابلیت نصب بروی سیستم های خانگی و تجاری را دارد . McAfee VirusScan Enterprise با استفاده بسیار مناسب از منابع سیستم همانند : رم , حافظه و سی پی یو از کند شدن سیستم پس از نصب جلوگیری می کند . مک آفی قابلیت برسی فایل های TXT یا HTML و ایمیل های ارسالی و دریافتی توسط نرم افزار هایی مثل Microsoft Outlook را نیزدارد . هچنین با بررسی و مسدود سازی باگ ها و آسیب پذیری های نرم افزار های مایکروسافت نظیر : Microsoft Windows operating system services,  Word,  Excel,  Internet Explorer, Microsoft Outlook, and Microsoft SQL Server. It also protects IIS services, WinZip, and  PowerPoint, Microsoft Office Access, Microsoft Office Visio, Windows Media Player, and Microsoft Messenger از حملاتی که توسط این حفره های امنیتی و سر ریز شدن بافر صورت می گیرد جلوگیری به عمل می آورد .
UserName