عضویت در خبرنامه
دانلود کتاب ارزشمند حماسه حسینی بقلم عالم وارسته شهید مطهری برای اندروید
دانلود کتاب ارزشمند حماسه حسینی بقلم عالم وارسته شهید مطهری برای اندروید
به روز رسانی : 1395/06/10
سیستم عامل : Android
حجم : 5.26 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 128
تعداد بازدید : 846
2 1

توضیحات
حماسه حسینی مجموعه ای مشتمل بر همه سخنرانی ها و یادداشت های استاد شهید آیت اللّه مرتضی مطهری درباره حادثه کربلا است.
فصل اول با عنوان «حماسه حسینی»، مجموعه سه سخنرانی استاد شهید می باشد که تحت همین عنوان ایراد شده است.فصل دوم را سخنرانی های استاد تحت عنوان «تحریفات در واقعه تاریخی کربلا» تشکیل می دهد.«ماهیت قیام حسینی» عنوان فصل سوم این کتاب است و فصل چهارم را سخنرانی آن شهید بزرگوار پیرامون «تحلیل واقعه عاشورا» تشکیل می دهد. «شعارهای عاشورا» عنوان فصل پنجم این کتاب می باشد. فصل ششم شامل هفت سخنرانی استاد شهید تحت عنوان «عنصر امر به معروف و نهی از منکر در نهضت حسینی» است. در این فصل، علاوه بر مورد بحث واقع شدن موضوع اصلی، «امر به معروف و نهی از منکر» مسائل اجتماعی و سیاسی روز نیز مطرح گردیده و «کارنامه مسلمین در قبال مسأله فلسطین» بررسی شده است.«عنصر تبلیغ در نهضت حسینی» فصل هفتم این کتاب است که هفت سخنرانی استاد تحت همین عنوان را شامل می گردد.
و همچنین فصول و ابواب دیگری در تکمیل مباحث فصول قبل در ادامه کتاب می باشد.

شما میتوانید این کتاب را که در سه جلد است در فرمت APK که مخصوص دستگاه های اندرویدی است از طریق لینک دانلود که در ذیل عکس قرار دارد دانلود نمایید.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی