عضویت در خبرنامه
دانلود نرم افزار انتقال و کپی فایل ها با سرعت بالا FastCopy 3.21
دانلود نرم افزار انتقال و کپی فایل ها با سرعت بالا FastCopy 3.21
به روز رسانی : 1395/07/08
سیستم عامل : Windows
حجم : 1.07 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 12
تعداد بازدید : 630
0 0

راهنمای نصب
رمز فایل tebyan می باشد

توضیحات
FastCopy حتما برایتان در ویندوز پیش آمده باشد که گاه می خواهید فایلی را کپی و به مکان دیگری انتقال دهید با مشکلاتی از جمله کاهش سرعت مواجه هستید این مشکل زمانی بیشتر می شود که فایل شما دارای حجم بالایی باشد و شما مجبور هستید زمان زیادی را سپری کنید تا عملیات انتقال انجام شود این مشکل در تمام نسخه های ویندوز مشاهده شده است حتی ویندوز 7 هم نتوانسته است این مشکل را حل کند
Fast Copy  تخصصش كپی كردن و انتقال و حذف فایل ها و پوشه ها در ویندوز است . طبق آزمایشات مختلف ، سرعت كپی با Fast Copy حتی تا 2 برابر سرعت كپی با ویندوز هم می رسد كه هنگام كپی/انتقال پوشه هایی كه تعداد فایل زیادی دارند ، این اختلاف چشمگیر می شود . fast Copy چند مزیت فوق العاد مفید و حیاتی دارد . می دانید كه وقتی 2 كار كپی/انتقال را بصورت همزمان در ویندوز انجام می دهید ، سرعت كار بسیار پایین می آید ، از مهمترین مزیت های Fast Copy این است كه وقتی می خواهید چند كار كپی/انتقال را بصورت همزمان انجام دهید، یك كار را با سرعت بالا انجام می دهد و بقیه كارها را درصف نگه می دارد و بلافاصله پس از تمام شدن كار اولی ، كار دوم را آغاز می كند . همچنین وقتی یك پوشه را در جایی كپی می كنید كه بعضی فایل ها در هر 2جا یكسان هستند ، Fast Copy بطور هوشمند ، فایل های یكسان را كپی نمی كند .


قابلیت های نرم افزار FastCopy :
  • امكان تنطیم قرار گرفتن گزینه های مخصوص كپی/انتقال Fast Copy در منوی كلیك راست ماوس ( برای این كار باید از طریق كلیك راست ماوس عمل Drog & Drop را انجام دهید )
  • نمایش گزارش های فراوان ماننند سرعت كپی/انتقال ، تعداد فایل ها ، زمان باقیمانده و ...
  • امكان نگه داشتن كار كپی/انتقال فایل ها (در صورت نیاز) و ادامه دادن آن
  • كپی / انتقال فایل ها با سرعت بیشتر از ویندوز ( گاه تا 2 برابر )
  • كپی نكردن و انتقال ندادن فایل ها و پوشه های مشابه در 2 جا
  • حذف فایل/پوشه ها خاص كه ویندوز قادر به حذف آن ها نیست
  • امكان تعیین میزان استفاده از هارد در زمان كپی / انتقال
  • استفاده بهینه از هارد
UserName