عضویت در خبرنامه
Timer Reboot Softmng v1.0
Timer Reboot Softmng v1.0
به روز رسانی : 1387/06/07
حجم : 1.26 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 3963
تعداد بازدید : 4340
0 0

توضیحات
این برنامه توسط یکی کاربران تبیان به این سایت هدیه داده شده است. این برنامه دارای یک تایمر حرفه ای زمان خاموش شدن کامپیوتر است که دارای 4 متغییر اجرایی "SHUTDOWN -RESTART-LOGOFF-RUNPROGRAM" است. همچنین علاوه بر دارا بودن به سیستم دیجیتال دارای یک سیستم جدید اجرای برنامه است به طوری که شما از سیستم خود فایلی (RUN PROGRAM ) را انتخاب می کنید و با هر فرمتی بارگذاری و تایمر را تنظیم می کنید. با تنظیم تایمر بعد از اتمام تایم آن فایل اجرا می شود.
یکی دیگر از خصوصیات این برنامه قابلیت اجرای عملکرد در ساعت تعیین شده است این تایمر دارای دو ورودی تنظیم کننده است و با انتخاب هر حالت این سیستم در زمان تعریف شده اجرا می شود این برنامه سیستم عامل DOS و WINDOWS شما را تحت فرمان می گیرد و دستورات را به این سیستم ها ابلاغ می کنند این سیستم فقط فرمان دهنده است که در زمان تعیین شده عملکرد تعریف شده را اجرا می کند این سیستم کاملاً حساس و دقیق است به طوری که به یک ثانیه هم حساس است. در زمان متوقف کردن تایمر عملکرد سیستم حفظ می شود و دوباره با فعال کردن ان عملکرد مجدد شروع به کار می کند. توجه کنید در این سیستم یا سیستم هشدار به محض ریسدن زمان به ثانیه تعیین شده سیستم به شما هشدار می دهد که در حال انجام عملکرد است و شما اگر می خواهید عملکرد را متوقف کنید هر چه زودتر توقف تایمر را بزنید در غیر این صورت اگر عملکرد اجرا شود به هیچ وجه امکان متوقف کردن آن وجود ندارد.محیط این برنامه فارسی و به روز و زیبا است.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی