عضویت در خبرنامه
2.0.6 PC Washer
2.0.6 PC Washer
به روز رسانی : 1387/06/21
حجم : 1.05 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 6122
تعداد بازدید : 6443
0 0

توضیحات
PC WASHER نام نرم افزار بهیته ساز سرعت و عملکرد ویندوز است که جهت رفع نواقص و مشکلات سیستمیک طراحی و عرضه شده است. هموراه مدتی بعد از نصب ویندوز، سرعت آن دچار افت چشمگیری شده و انجام برخی از کارها و یا نصب برخی از نرم افزارها بر روی آن بیشتر از حد معمول خود طول می کشد. البته گفتنی است که نصب برخی برنامه ها مانند آنتی ویروس ها سرعت زیادی از سیستم را می گیرند و در برخی نقاط سیستم را دچار کندی قابل ملاحظه ای می سازد.
این نرم افزار با اسکن نمودن کلیه بخش های سیستم شما را از دست فایل های فضا گیر، مزاحم و بی مصرف راحت می کند و همچنین نواقص و معایب ریجستری را به نحو احسن و کارآمد برطرف می سازد. این نرم افزار سرعت سیستم شما را 20 تا 50 درصد افزایش داده و کلیه خطاهای ویندوز را رفع می کند ( عین نوشته کمپانی سازنده ) هرگاه که شما برنامه ای را در سیستم خود نصب و یا اجرا می کنید و یا به گشت و گذار در اینترنت می پردازید فایل های غیر دائم که حالت نصب موقت دارند به تعداد زیادی در سیستم شما ذخیره می شوند که به مرور حجم زیادی را از فضای هارد دیسک شما اشغال کرده و باعث پایین آمدن سرعت سیستم شما می شوند . با کمک این نرم افزار قدرت این را خواهید داشت تا با سرعتی غیر قابل تصور فایل های مزاحم و بی مصرف را پیدا کرده و از روی سیستم خود پاک نمایید .
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی