عضویت در خبرنامه
Magic Uneraser v2.0
Magic Uneraser v2.0
به روز رسانی : 1387/08/01
حجم : 971 KB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 11398
تعداد بازدید : 11976
1 0

توضیحات
UNERASE نرم افزاری است كه اطلاعات پاك شده شما را در كمتر از چند ثانیه بازیابی می كند! این نرم افزار در كمترین زمان ممكن و تنها با چند كلیك فایل های پاك شده و یا صدمه دیده شما رو بازیابی می كند! در بازیابی فایل های پاك شده، نام اصلی فایل و آدرس قبلی فایل نیز بازیابی می شود و بعد از بازیابی آن فایل ممكن است فكر كنید كه اصلا آن فایل پاك نشده بود!
این روز ها اشتباهات كاربران و حملات ویروسی بیشترین عوامل از بین برنده فایل ها و اطلاعات مهم كامپیوتر ها هستند. چنانچه نسخه پشتیبانی از فایل ها و اسناد وجود نداشته باشه ، پاك شدم آن فایل ها به منزله نابودی آنها برای همیشه خواهد بود. سیستم عامل ویندوز به خودی خود هیچ ابزاری برای بازیابی فایل های پاك شده و از بین رفته نداره و چنانچه RECYCLE BIN خالی شده باشه باید قید اون فایل ها رو بزنید! اما نرم افزارO&O UNERASE به كمك شما می آید و برای شما فایل ها و اسناد پاك شده را لیست می كند و می توانید موارد مورد نظر رو انتخاب و در جای امنی ذخیره كنید! محیط بسیار ساده این نرم افزار كار با آن رو برای هر كاربر غیر حرفه ای نیز ساده كرده و كاركردن با آن نیاز به هیچ آموزش و تجربه قبلی نداره!
قابلیت های كلیدی نرم افزار :
توانایی بازیبای فایل ها و پوشه های پاك شده ، پشتیبانی از همه نوع فایل سیستم برای ویندوز (FAT, FAT32, NTFS AND NTFS5) ، قابلیت بازیابی اطلاعات از روی هر نوع درایوی اعم از فلاپی ، درایو های ZIP و USB-STICKS و حافظه دوربین های دیجتالی و .... قابلیت جستجوی پیشرفته درفایل های پاك شده ، قابلیت بازیبای فوری بدون نیاز به نصب نرم افزار
UserName