عضویت در خبرنامه
VIRTUAL PC 2007
VIRTUAL PC 2007
به روز رسانی : 1387/08/06
حجم : 26.5 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 2433
تعداد بازدید : 2810
0 0

توضیحات
احتمالا تا به حال بر روی ویندوز خود در حال کار کردن بودید و ناگهان به موردی برخوردید که نیاز به نصب ویندوز 98 داشتید به کمک این نرم افزار شما قادر به این خواهید بود که بدون نصب ویندوز و یا دردسر های آن مانند پارتیشن بندی و ... ویندوزی در کامپیوتر خود با همه ی خصوصیات آن داشته باشید.این برنامه به صورت مجازی محیطی دلچسب را برای شما به وجود می آورد.
پس از نصب نرم افزار شما یک کامپیوتر مجازی رو در کامپیوتر خانگی خودتون شبیه سازی میکنین. یعنی میتونید در این کامپیوتر مجازی مثل کامپیوتر واقعی خودتون ویندوز نصب کنید ، پارتیشن بندی کنید ، فایلها رو به اشتراک بگذارید ، و از همه مهمتر ویندوز اصلی خودتون رو با کمک این برنامه تعمیر کنید! ناگفته نماند که شما هر بلائی که دلتون میخواد میتونید سر این این سیتم مجازی و ویندوزش بیارین چون هیچ تأثیری روی کامپیوتر و ویندوز اصلیتون نداره. مطمئن باشین.
این نرم افزار معمولاً بیشتر مورد استفاده برنامه نویسان قرار میگیره تا بتونن با خیالی راحت و آسوده برنامه های اجرائی خودشون رو در محیط مجازی این نرم افزار به نمایش بزارن و از خطرهای احتمالی که ممکنه برای سیستم عامل پیش بیاد جلوگیری کنن.


UserName