عضویت در خبرنامه
نرم افزار رایت و شبیه ساز Alcohol 120% 4.0
نرم افزار رایت و شبیه ساز Alcohol 120% 4.0
به روز رسانی : 1387/08/18
حجم : 8.72 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 5979
تعداد بازدید : 6426
1 1

توضیحات
ALCOHOL 120% بی شک یکی از بهترین ها در کلاس خود است، این برنامه با شبیه سازی و ضبط انواع CD و DVD در نوع خود بی نظیر است، این نرم افزار با بهره گیری از جدیدترین فناوری روز همواره در حال پیشرفت و گسترش است و هر روزه ویژگی های جدیدی به آن افزوده می شود، توسط این برنامه شما می توانید با IMAGE (ذخیره کردن کل اطلاعات در قالب یک فایل روی هارد دیسک) گرفتن از سی دی هایی که مرتب از آنها استفاده می کنید، بدون قرار دادن CD در CD-ROM از آنها استفاده کنید، تنها یک کلیک لازم است تا IMAGE با سرعتی در حدود 200X اجرا شود!
این نرم افزار یکی از قویترین نرم افزار های در زمینه رایت انواع CD و DVD است و توانایی خواندن سی دی های خش دار و کپی برداری از سی دی های قفل دار (دارای بد سکتور) را نیز داراست.
نرم افزار ALCOHOL 120% یكی از نرم افزار های معروف در زمینه كپی رایت انواع سی دی و دی وی دی محسوب می شود . این نرم افزار قادر است اكثر CD و DVDهایی كه قفل شده اند را كپی رایت نماید . این مهم ترین خاصیت این نرم افزار محسوب می شود. ALCOHOL 120% با پشتیبانی از اكثر فرمت ها می تواند تا خواسته های كاربران را تا حدود زیادی برآورده سازد. ساخت 6 درایو مجازی به صورت همزمان قابلیت مهم دیگری است كه این نرم افزار در خود جای داده است.
قابلیت های کلیدی نرم افزار ALCOHOL 120% 4.0:
- رایت انواع سی دی و دی وی دی
- پشتیبانی از اكثر فرمت ها MDS,CCU,CCD,BWT,ISO,NRG و ...
- قابلیت ساخت 6 درایو مجازی به صورت همزمان
- قابلیت پاك كردن اطلاعات از روی سی دی و دی وی دی
- قابلیت ساخت ایمیج از سی دی و دی وی دی
- رایت هرگونه قفل سی دی و دی وی دی
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا
- و ...


UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی