عضویت در خبرنامه
Driver Genius Last Version Full
Driver Genius Last Version Full
به روز رسانی : 1387/08/23
سیستم عامل : Windows
حجم : 9.31 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 4026
تعداد بازدید : 4434
دسته : درايور
0 0

توضیحات
امروز آخرین نسخه از نرم افزار پرکاربرد و بسیار زیبا را در سایت تبیان به معرض نمایش می گذاریم. شاید شما تا به حال از نصب کردن مداوم درایورهای سیستم خود کلافه شدید. کافی است توسط این نرم افزار از درایورهای ویندوز خود در حالت قبلی فایل پشتیبان بگیرید و سپس درایورهای خود را بازگردانی نمایید به همین سادگی با یک کلیک کل درایورهای سیستم نصب می شوند جالب بود نه؟به بقیه ی مطالب توجه کنید.
نرم افزار DRIVER GENIUS PROFESSIONAL یک ابزار حرفه ای برای مدیریت DRIVER های قطعات سخت افزاری شما است. به کمک این نرم افزار شما می توانید از درایورهای نصب شده خودتان فایل پشتیبانی (BACKUP) تهیه کنید و در کمترین زمان ممکن آن را بازگردانید (RESTORE). فایل BACKUP می تواند به صورت یک فایل اجرایی مجزا از نرم افزار (به این معنا که برای باز گرداندن BACKUP احتیاج به نصب نرم افزار نیست و BACKUP خود به عنوان یک SETUP مجزا قابل اجراست). همچنین اگر درایور یکی از قطعات خود را گم کرده اید نگران نباشید چرا که DRIVER GENIUS PROFESSIONAL به تنهایی مدل و نوع سخت افزار شما را تشخیص داده و شما را در پیدا کردن آخرین نسخه درایور موجود یاری می نماید.
از ویژگی های این نرم افزار: تهیه BACKUP کامل از درایورهای نصب شده بر روی سیستم، قابلیت RESTORE نمودن فایل BACKUP تنها با یک کلیک، ساخت فایل پشتیبان به صورت یک فایل اجرایی با پسوند EXE به منظور استفاده در سیستم عامل های نصب شده جدید بدون نیاز به برنامه اصلی، پاکسازی درایورهای نصب شده ای که سخت افزار آن ها دچار تغییر شده و دیگر بر روی سیستم موجود نمی باشد.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی