عضویت در خبرنامه

توضیحات
نرم افزار پرقدرتNERO 9 برای کاربرانی که بسیار در انتخاب خود سخت گیرند انتخاب شده است. این نرم افزار به علت حجم زیاد از سوی بسیاری از کاربران مورد انتقاد قرار می گیرد و کسی امکان دریافت آن را از طریق اینترنت ندارد به این علت تبیان اقدام به ارایه نسخه LITE یا سبک آن نموده است تا کاربران با حداکثر صرفه جویی در وقت و انرژی به مراد خود برسند. NERO 9 محصولی فراتر از شرکت های رسانه دیجیتال جهان و نرم افزار های سرگرمی خانگی است. خصیصه های این نرم افزار عصر جدیدی از عملکرد را به نمایش می گذارد که لذت سادگی کار با رسانه های دیجیتال را به وجود آورده است. NERO V.9.0.9.4 با کارایی آسان از گذشته تا به حال هنوز یک نرم افزار قدرتمند در زمینه مالتی مدیا است که به آسانی امکان CREATE, RIP, COPY, BURN, EDIT, SHARE و به روز رسانی آنلاین را به شما می دهد.
نسخه ی LITE برای کسانی که فقط دوست دارند با نرو کار رایت انجام دهند بسیار مفید است. قابل ذکر است که کیفیت و کار این نسخه هیچ فرقی با نسخه ی FULL آن ندارد.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی