عضویت در خبرنامه
SunCalendar 4.5
SunCalendar 4.5
به روز رسانی : 1387/09/05
سیستم عامل : Windows
حجم : 3.24 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 9372
تعداد بازدید : 10196
دسته : کاربردی
1 0

توضیحات
برنامه یSUNCALENDAR یا تقویم خورشیدی یک برنامه رایگان بوده که برای برطرف کردن نیاز کاربران به تقویم هجری شمسی ساخته شده است. این نرم افزار دارای قابلیت پیام گذاری به صورت روزانه ، زمان دار، هفتگی، رخدادها (ملی، مذهبی، جهانی و سینما به همراه اطلاعاتی در مورد هر رخداد )، نشان دادن روزهای تعطیل با رنگ متفاوت، پشتیبانی از چند نوع رخداد، جستجو در رخدادها، نمایش رخداد به صورت ماهانه ،مرورگر کتابخانه (مشاهده کلیه مطالب یک کتابخانه به صورت یک جا و کپی برداری)، رخداد ساز (شما می توانید فایل رخداد مورد نظر خود را بسازید و آنها را ویرایش یا در صورت تمایل به اشتراک بگذارید.)، کتابخانه ساز (شما می توانید کتابخانه ی مورد نظر خود را بسازید و آنها را ویرایش یا در صورت تمایل به اشتراک بگذارید.)
از خصوصیات جالب دیگر این برنامه این است که شما می توانید گزینه نمایش ابیات را فعال کرده تا در موقع راه اندازی سیستم پنجره نمایش پیام ظاهر شده وابیاتی را به صورت اتفاقی از میان کتابخانه ابیات نمایان کند البته می توانید با راست کلیک بر روی آیکون برنامه درسیستم ترای نیز این ابیات را ببینید.
به همراه برنامه سه کتابخانه نیز وجود دارد:
اشعار فروغ فرخزاد ? کتابخانه ی جملات قصار و کتابخانه ی بزرگ آیا می دانید ها
برای دسترسی به مجموعه کتابخانه های دیگر از جمله رباعیات ابوسعید ابو خیر ، انوری ،کاریکلماتور،گزیده ی نهج البلاغه، حدیث ، حافظ ، خیام ، بابا طاهر، مثل های فارسی ، مثل های جهانی ، آموزش مکالمه زبان و ده ها کتابخانه ی غنی و ازشمند دیگر می توانید به اینجا مراجعه کنید . امکاناتی مانند اوقات شرعی ، مبدل تاریخ ، ساعت جهانی ،نمایش کسوف وخسوف، پشتیبان گیری از پیام ها و .... نیز از دیگر امکانات این برنامه است.
UserName