عضویت در خبرنامه
EASEUS Partition Manager v2.1.1 Home Edition
EASEUS Partition Manager v2.1.1 Home Edition
به روز رسانی : 1387/09/14
حجم : 7.95 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 1665
تعداد بازدید : 1943
0 0

توضیحات
گاهی بسیاری از ما می خواهیم فضای پارتیشن ها را در کامپیوتر خود تغییر و یا تعداد درایو ها را افزایش یا کاهش دهیم. البته این کار زیاد دشوار نیست چون هنگام نصب ویندوز به راحتی قابل انجام است حتی در محیط ویندوزXP نیز قادر به این کار خواهیم بود ولی مشکل با حذف اطلاعات هنگام پارتیش بندی با این روش ها است.
نرم افزار EASEUS PARTITION MANAGER یک ابزار كامل برای پارتیشن بندی بدون از دست دادن اطلاعات است یعنی شما به سادگی با چند کلیک در محیط ویندوز این عمل را انجام دهید البته به این نکته توجه داشته باشید که در هنگام کار با چنین نرم افزارهایی باید صبر داشته باشید و در هنگام اجرای برنامه باقی نرم افزار ها و پنجره ها را ببندید.
از دیگر امکانات این برنامه: تغییر و انتقال پارتیشن ها بدون از دست دادن اطلاعات، تغییر لیبل پارتیشن، فرمت پارتیشن با یك كلیك، مشاهده خصوصیات هر پارتیشن، مخفی كردن پارتیشن برای محافظت از اطلاعات مهم، پشتیبانی از هارد دیسك های 20 تا 800 گیگابایتی
- دارای محیطی كاربر پسند، پشتیبانی از ویندوز ویستا 32 و 64 بیتی، ایجاد CD و DVD BOOTABLE برای پارتیشن بندی سریع و راحت،
* توجه کاربرانی که تا به حال از این نرم افزار ها استفاده نکرده اند برای اینکه اطلاعات هارد آنها از بین نرود حتماً از اطلاعات خود BACK UP تهیه نمایند.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی