عضویت در خبرنامه
eMule 0.49a Final
eMule 0.49a Final
به روز رسانی : 1387/10/03
حجم : 3.12 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 1176
تعداد بازدید : 1487
2 1

توضیحات
نرم افزار EMULE یکی از نرم افزار های محبوب در زمینه P2P است که ابزاری است جهت به اشتراک گذاری فایل ها در میان کاربران خود که به اینترنت دسترسی دارند، است. جهت پیدا نمودن فایل مورد نظر خود به راحتی می توانید پس از اتصال به اینترنت و انتخاب یکی از سرورها فایل خود جستجو و پیدا نمائید.
تنها کاری که شما باید انجام بدهید این است که نرم افزار EMULE را باز کنید و در بین فایل هایی که هزاران کاربر این نرم افزار با شما به اشتراک می گذارند به دنبال فایل مورد نظر خود بگردید.
در واقع تامین کنندگان لیست دانلودهای این نرم افزار کاربران آن هستند همچنین شما می توانید تمام اطلاعات موجود در حافظه سیستم یا بخشی از آن را با سایر کاربران این نرم افزار به اشتراک بگذارید.
از قابلیت های كلیدی نرم افزار: ابزاری مفید در جهت به اشتراک گذاری فایل ها، جستجو حرفه ای در میان فایل های دیگر کاربران، مدیریت فایل های در حال دانلود، شناسایی کامپیوترهای SPAM و فایل های ویروسی در شبکه، ایجاد ارتباط مستقیم یا همان چت با سایر کاربران این نرم افزار، دسترسی سریع تر به اینترنت با WEBSERVICES و WEBSERVER این برنامه، محیط کاربری ساده و آسان، به روز شدن SERVER ها، پشتیبانی كامل از زبان شیرین فارسی و ...
UserName