عضویت در خبرنامه
Ultimate Defrag 2008 v2.0.0.51
Ultimate Defrag 2008 v2.0.0.51
به روز رسانی : 1387/09/30
حجم : 2.42 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 1248
تعداد بازدید : 1771
0 0

توضیحات
ULTIMATEDEFRAG، جدیدترین برنامه تنظیم جای گیری فایل و انجام عمل DEFRAG است. یکپارچه کردن هارد دیسک باعث افزایش کارایی آن می شود. از طرف دیگر، بهینه سازی قرار گیری فایل در جای مناسب بر روی هارد، از نظر تئوری کارایی دستیابی به فایل ها بر روی هارد را تا 300% به طور میانگین بالا می برد. با استفاده از این برنامه، می توانید هر فایل، برنامه و یا بازی که می خواهید با بهترین کارایی اجرا شوند را مشخص کنید. تابع "ARCHIVE" کلیه فایل های بلااستفاده را در ناحیه ای از هارد که با سرعت کمتری انجام می شود، قرار می دهد. اگر شما بازی های پیچیده، شبیه سازی و برنامه های کاربردی را اجرا می کنید، این برنامه به شما این امکان را می دهد تا فایل های وابسته به این برنامه ها را در موقعیتی بر روی هارد دیسکتان قرار دهید که بالاترین کارایی ممکن برایتان فراهم شود.
از خصوصیات برنامه: فراهم کردن سریع ترین دستیابی و بازیابی فایل های روی هارد دیسک، که باعث افزایش بازدهی کامپیوترتان می شود، استراتژی قرارگیری فایل، کنترل کاملی بر روی هر فایل و برنامه ای که می خواهید عملکرد آن را افزایش دهید، به شما می دهد، یافتن داده های بلااستفاده (مانند فایل های فشرده و فایل های بلااستفاده ویندوز) و قرار دادن آنها در مکان های غیرقابل دسترس، قرار دادن دایرکتوری ها در محل های بهبنه برای دستیابی به بالاترین کارایی، انجام عمل DEFRAG با حداقل 1% فضای خالی، انجام سریع عمل DEFRAG به طور کامل تنها در 3 الی 5 دقیقه ، انتخاب از میان 4 متد قدرتمند DEFRAG ، همراه با بیش از 33 گزینه ترکیبی، این برنامه بیش از یک DEFRAG کننده معمولی است، و می تواند به طور بهینه مکان مناسب برای قرار گیری فایل را نیز مشخص کند، برنامه DEFRAG ویندوز تنها فایل ها را یکپارچه می کند اما این برنامه سیستم فایل شما را نیز یکپارچه می کند، زمانبندی انعطاف پذیر به شما اجازه می دهد تا عمل DEFRAG را زمانیکه با کامپیوترتان کاری ندارید، انجام دهید، تمامی این امکانات در یک برنامه به طور باورنکردنی قدرتمند قرار دارد که اندازه آن کمتر از 1 مگابایت است.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی