عضویت در خبرنامه
Messenger Plus! Live 4.60.326
Messenger Plus! Live 4.60.326
به روز رسانی : 1387/10/07
حجم : 4.01 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 613
تعداد بازدید : 963
0 0

توضیحات
MESSENGER PLUS! LIVE ابزار اضافه شونده کارآمدی است که بر روی پیغام رسان WINDOWS LIVE MESSENGER نصب می شود. این ابزار قابلیت های بسیار مفید و بیشتری را به پیغام رسان اضافه می کند در حالیکه دارای بخش های بسیار جذابی نیز می باشد و تا کنون 150 میلیون بار دریافت شده است.
- اضافه نمودن قابلیت چت در قالب TABها بطوریکه از باز بودن تعداد زیادی پنجره گفت و گو خلاص می شوید و می توانید همه آنها را در یک پنجره کاملا کاربر دوستانه بر اساس TABها مرتب نمایید.
- آیا از تایپ کلمات تکراری در پنجره های گفت و گو خسته شده اید؟ از قابلیت منحصر به فرد "متن سریع" این ابزار استفاده کنید و برای همیشه از تایپ خسته کننده و تکراری کلمات روزانه در هنگام چت دوری کنید. - هنگام گپ، صدای خود را به جای صداهای پیش فرض شکلک ها بفرستید! تنها با استفاده از یک میکروفون میتوانید صدای دلخواه و یا حتی صدای خود را ارسال نمایید. و ده ها قابلیت دوست داشتنی دیگر که همه آنها به رایگان قابل دسترس هستند.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی