عضویت در خبرنامه
2009-DirectX 10
2009-DirectX 10
به روز رسانی : 1387/10/30
حجم : 6.5 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 7231
تعداد بازدید : 8261
4 2

توضیحات
شاید یکی از مهمترین دلایلی که عده معدودی از کاربران را به استفاده از ویندوز ویستا می کشاند همین قابلیت DIRECTX 10 است که باعث می شود شما بتوانید بازی های ساخته شده با آن را در این ویندوز اجرا کنید و بازی هایی با جزئیات گرافیکی بیشتر را بازی کنید!
بنا به گفته‌های مایكروسافت یكی از فواید DIRECTX-10 این است كه گرافیكش حدودا 8 برابر روان تر و سریع تر نسبت به DIRECTX9 اجرا می‌شود. البته یادمان نرود كه حدوداً چهار سال از اولین امكان پیدایش DIRECTX9 می‌گذرد.این مسئله با توجه به كنترل و ارتباط مستقیم كارت گرافیكی و توسط برداشتن محدودیت‌هایی كه در DIRECTX9 به علت ساختار آن قابل رفع نبود امكان پذیر شده است. علاوه بر مطلب گفته شده DIRECTX-10 امكان GEOMETRIC-SHADER و SHADER MODELL 4.0 را فراهم ساخته و در دورن خود مدیریتی برای TEXTUREها فراهم ساخته است. از حافظه كارت گرافیكی بهتر استفاده شده و روندهای بسیاری می‌توانند در آن واحد به CPU دسترسی پیدا كنند. CPU در DIRECTX-10 فشاری را تحمل نمی‌كند و نمی‌تواند مشغول كارهای دیگر شود و CPU بیشتر به كار اصلی كه برای او طراحی شده است می‌رسد: محاسبه گرافیك. DIRECTX 10 که بسیار سریع تر از نسخه های پیشین خود نصب و اجرا می شود، امکان اجرای بازی های رایانه ای را با سرعت و کیفیت بالا برای کاربران مهیا می کند.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی