عضویت در خبرنامه
Gimp 2.6.4
Gimp 2.6.4
به روز رسانی : 1387/11/16
حجم : 15.16 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 270
تعداد بازدید : 499
0 0
Gimp_2203.rar(15.16 MB)

توضیحات
GIMP یک برنامه سورس باز و قابل تغییر است. این برنامه طوری طراحی شده است که قابلیت کامل شدن از طریق اضافه کردن پلاگین ها و افزونه های مختلف را دارد. این برنامه با داشتن اسکریپت های پیشرفته، قابلیت الحاق اسکریپت های جدید و مناسب جهت بالا بردن توانایی ها و ایجاد ابزارهای جدید را دارد. این نرم افزار بر پایه پلتفرم UNIX X11 طراحی شده اما مبنای کدهای اجرایی آن بر پایه MS WINDOWS و MAC OS X است.
از خصوصیات و قابلیت های برنامه: برخورداری از ابزارهای نقاشی: دارا بودن مجموعه ابزار کاملی در زمینه نقاشی مانند BRUSH, PENCIL, AIRBRUSH, CLONE و ...، وجود نمونه برداری SUB-PIXEL برای تمامی ابزارهای نقاشی جهت بالا بردن کیفیت و ANTI-ALIASING.
- دارا بودن ابزارهای قدرتمند GRADIENT EDITOR و BLEND، پشتیبانی از براشها و پترنهای انتخابی، توانایی های سیستمی: از آنجا که برنامه بر پایه TILE BASED MEMORY طراحی شده است هیچ گونه محدودیتی در استفاده از تصاویر با هر اندازه ای ندارید و فقط ممکن است حجم هارد دیسکتان باعث ایجاد محدودیت شود، به تعداد نامحدود قادرید تصاویر را در یک لحظه وارد برنامه کنید.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی