عضویت در خبرنامه
OnOne Genuine Fractals Pro 5.04
OnOne Genuine Fractals Pro 5.04
به روز رسانی : 1388/01/03
حجم : 20.98 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 859
تعداد بازدید : 1185
0 1

توضیحات
PLUGIN ها برنامه‌های كوچك و گاهاً حجیمی هستند كه با نصب بر روی مثلاً برنامه‌ی PHOTOSHOP شما را قادر می‌سازند تا بتوانید با داشتن حداقل توانایی و تبهر در كار با برنامه‌ی PHOTOSHOP ، عكس‌های دیجیتالی خود را به بهترین وجه ممكن ویرایش و افكت گذاری نمایید.
كمپانی بزرگ ONONE یكی از شركت‌هایی است كه در زمینه‌ی تولید و ساخت PLUG-IN برای انواع نسخه‌های PHOTOSHOP چه برای WINDOWS و چه برای APPEL پیشرو بوده است و انصافاً هم محصولات ارائه شده توسط این كمپانی در مقایسه به دیگر رقباء برتری چشم گیری دارد.
پلاگ‌این GENUINE FRACTALS توانایی بزرگ نمایی عكس‌های شما را با بالاترین گیفیت خواهد داشت. به صورتی كه حداقل افت كیفیت در عكس‌ شما اعمال خواهد شد. این پلاگ‌این با تكنولوژی خاص خود می‌تواند عكس‌های كوچك شما را به اندازه‌هایی بسیار بزرگ برای امور چاپی، بیلبورد‌ها، مجلات و یا هر كجایی كه نیاز به عكس‌هایی با اندازه‌های بزرگ می‌باشد تبدیل نماید. معمولاً گرافیست‌ها با مشكل پایین بودن RESOLUTION در عكس‌ها مواجه هستند، اما با نصب این پلاگ‌این دیگر مشكلی به نام پایین بودن RESOLUTION نخواهید داشت.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی