عضویت در خبرنامه
Backup4all Professional v4.1.139
Backup4all Professional v4.1.139
به روز رسانی : 1388/04/23
حجم : 11.89 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 479
تعداد بازدید : 632
0 0

توضیحات
BACKUP4ALL PROFESSIONAL نام نرم افزاری است که به وسیله آن قادر خواهید بود تا از قسمت های مختلف و اطلاعات گوناگون خود فایل های پشتیبان ( BACKUP ) تهیه نمایید. این نرم افزار محصولی از شرکت نرم افزاری SOFTLAND است. به کمک این نرم افزار و تهیه فایل های پشتیبان دیگر نباید نگران از دست دادن اطلاعات خود باشید. به کمک این نرم افزار قادر خواهید بود از قسمت های مختلفی همچون درایوهای هارد و شبکه ، FTP ، DVD و حافظه های جانبی فایل های پشتیبان تهیه نمایید.
از ویژگی های این نرم افزار: تهیه فایل های پشتیبان از قسمت های مختلف سیستم، قرار دادن رمز عبور بر روی فایل های BACKUP به منظور جلوگیری از دسترسی دیگران، توانایی بازگردانی اطلاعات در کوتاه ترین زمان، تهیه فایل های پشتیبان به صورت فایل های ZIP،ارائه گزارش از عملیات BACKUP گیری، تهیه فایل های پشتیبان به سیستم های دیگری که به صورت REMOTE بر روی آن ها کنترل دارید از طریق پروتکل FTP و ... . تبیان در گذشته ای نزدیک این نرم افزار را به صورت پرتابل قرار داده بود و این بار این برنامه را به صورت نصبی قرار داده است امیدوارم از آن راضی باشید.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی