عضویت در خبرنامه
EarthView v3.9.4
EarthView v3.9.4
به روز رسانی : 1388/04/22
سیستم عامل : Windows
حجم : 5.24 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 2044
تعداد بازدید : 2308
1 0

توضیحات
EARTHVIEW محصول شركت DESKSOFT نرم افزار جالبی است كه چشم اندازه های زیبای كره زمین را به همراه سایه های طبیعی شب و روز در نقاط مختلف آن، در قالب كاغذ دیواری و محافظ صفحه ویندوز نمایش داده و دسكتاپ پویا و ثابت شما را به محیطی جذاب و داینامیك تبدیل می كند. این نرم افزار از كیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای تصاویری با كیفیت فوق العاده, و با رزولیشن( درجه وضوح) 1600X1200 است كه برای پس زمینه DESKTOP به كار می روند. علاوه بر آن دارای نقشه كروی قدرتمندی است كه نشانگر شهرهای مختلف دنیا، تصاویری از شب و روز زمین، فضای شهرها، اتمسفر، ابرها، برآمدگی های کره زمین، وقت محلی مناطق و... است. EARTHVIEW شامل نقشه های مختلف متنوعی است كه قادر است سیاره خودمان، كره زمین را از فضا به گونه های مختلف و به بهترین وجه نمایش دهد.
بخش تنظیمات این نرم افزار از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و دست كاربران را تا حد بالایی در سفارشی سازی یا CUSTOMIZE برنامه باز گذاشته است.
قابلیت های كلیدی نرم افزار EARTHVIEW V3.9.4 : مشاهده وضعیت و موقعیت مکانی بیش از 3000 شهر در سراسر جهان همراه با وقت محلی آن ها، امكان مشاهده جزئیات زمین از ارتفاعات، مشاهده وضعیت شب و روز در نقاط مختلف كره زمین، دارای افكت های هوایی قدرتمند، مشاهده شهرها و نواحی پیرامون آن ها، دارای نقشه و تصاویر مختلف كروی از كره زمین، دارای چندین نقشه زیبا و متنوع، دارای ZOOM قدرتمند جهت مشاهده جزئیات مناطق مختلف، دارای كاغذ دیواری های با كیفیت برای DESKTOP و SCREENSAVER كره زمین در فضا، پشتیبانی از ویندوز های WINDOWS 95, 98, ME, NT 4.0, 2000, XP OR 2003 و ... این برنامه توسط کاربری با نام مستعار ROHAMA برای بخش دانلود تبیان ارسال گردیده است.
UserName