عضویت در خبرنامه
Winamp 5.52 Full
Winamp 5.52 Full
به روز رسانی : 1388/05/06
سیستم عامل : Windows
حجم : 9.46 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 1748
تعداد بازدید : 2125
0 0

توضیحات
همیشه نیاز برای استفاده از نرم افزارهای با کیفیت پخش فایلهای چند رسانه ای در سیستمهای خانگی و حتی اداری احساس میشه.کسانی که از نرم افزار WINAMP استفاده کردند حتما با این نرم افزار و کیفیت برتر آن آشنایی دارند. و این پست شما رو با نسخه جدیدی از این نرم افزار قدرتمند آشنا خواهیم کرد.
NULLSOFT WINAMP نرم افزار سریع، راحت و کاربر پسند پخش صوت در ویندوز میباشد. که علاوه بر پخش MP? توانایی پخش فایلهای صوتی (OGG, AAC, WAV,MOD, XM, S?M, IT, MIDI, ETC) فایلهای تصویری (AVI, ASF, MPEG, NSV) را نیز دارا میباشد. از قابلیت های WINAMP سری پنج میتوان به سازگاری با WINAMP ? PLUG-INS ، پشتیبانی از پوسته های WINAMP ?.X/?.X و پوسته های WINAMP ?، رقص نور های جذاب، کتابخانه فایلهای صوتی، پشتیبانی از رادیو و تلویزیون اینترنتی، تبدیل سی دی های صوتی به MP? و رایت سی دی اشاره کرد. نسخه FULL تمامی ویژگی های بالا را دارا می باشد.نسخه ی FULL كامل ترین نسخه ی این نرم افزار می باشد.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی