عضویت در خبرنامه
Fresh Download v8.36 Portable
Fresh Download v8.36 Portable
به روز رسانی : 1388/08/13
حجم : 5.97 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 3001
تعداد بازدید : 3192
0 0

توضیحات
یکی از این نرم افزارها که علاوه بر مدیریت دانلودها سرعت دریافت را تا حدود زیادی بالا می برد FRESH DOWNLOAD نام دارد، این نرم افزار قدرتمند که با اکثر فرمت های رایج سازگاری دارد امکان دریافت همزمان را به کاربران نیز می دهد. این نرم افزار که با توجه به سرور دریافتی امکان STOP و RESUME نیز به فایل های دریافتی می دهد قادر است تا با چند قسمت کردن دانلود ها سرعت را تا حدود زیادی افزایش دهد.
FRESH DOWNLOAD همچنین با انواع کانکشن ها نظیر (DIAL-UP, CABLE, DSL / ADSL, SATELLITE, T1) سازگاری داشته و با توجه به نوع کانکشن سرعت دریافت را افزایش می دهد.نرم افزارمورد بحث از ویندوز ?? تا آخرین نسخه های ویندوز را پشتیبانی نموده و می توان به سادگی از آن بهره برد.
از قابلیت های کلیدی FRESH DOWNLOAD V8.36: سازگاری با انواع پروتوکل ها، سازگاری با تقریبا تمامی مرورگرها، افزایش سرعت دانلود، سازگار با تقریبا تمامی کانکشن ها، امکان STOP – RESUME ، امکان نمایش فایل های زیپ، اسکن با آنتی ویروس، زمان بندی دانلود ها، سازگار با نسخه های مختلف ویندوز این نرم افزار توسط کاربری با نام مستعار BILGISAIAR برای بخش دانلود سایت تبیان ارسال شده است.
UserName