عضویت در خبرنامه
Proteus 7.6
Proteus 7.6
به روز رسانی : 1388/10/21
حجم : 63.94 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 2014
تعداد بازدید : 3434
8 1

توضیحات
نرم افزار پروتئوس با ابتكاری جدید وارد عرصه رقابتی نرم افزارهای برق و الكترونیك گردید. شبیه سازی كامل تراشه های قابل برنامه ریزی یك امتیاز فوق العاده برای این نرم افزار محسوب می شود. به غیر از شبیه سازی قطعات قابل برنامه ریزی(مانند میكرو ها و پرسسورها)، انواع لوازم جانبی كه معمولا با سیستم های كنترلی و هوشمند به كار میروند نیز در این نرم افزار تعبیه شده است. كاربر می تواند بدون نیاز به هیچ سخت افزاری برنامه مورد نظر را نوشته، مدار را با تمام جزئیات و به صورت كامل شبیه سازی نماید، ایرادیابی مدار را به صورت نرم افزاری و بدون اتلاف وقت و دغدغه های اتصالات سخت افزاری،‌انجام دهد و سپس PCB مدار را كشیده و دستگاه خود را با خیال راحت ارائه دهد .
علاوه بر این پروتئوس قابلیت شبیه سازی مدارهای آنالوگ و آی سی ها و لوازم معمول برقی را نیز دارد از این جمله می توان ابزار هایی مانند اسیلوسكوپ، سیگنال ژنراتور، نمایشگر ارتباط سریال، ارتباط SPI ، ایرادیابی حافظه های I2C و ... را نام برد .
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی