عضویت در خبرنامه
ابزار ساز 2009 ZM
ابزار ساز 2009 ZM
به روز رسانی : 1388/10/18
حجم : 1.55 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 1902
تعداد بازدید : 2234
1 0
ZM2009_3495.rar(1.55 MB)

توضیحات
با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود از امکانات زیر به صورت کاملا فارسی استفاده کنید و برای وبلاگ یا سایت خودتان ابزار درست کنید با سرعت بالا و بدون هیچ گونه تبلیغی در وبلاگ و سایت خود .
از امکانات این نرم افزار: ساخت متن تصادفی ، لینک های تصادفی و تنظیم خصوصیات رنگ بندی، ساخت گالری عکس تصادفی ، بنر و لوگو های تصادفی همراه با لینک، ساخت موزیک های تصادفی همراه با موزیک پلیر ویندوز به تعداد نا محدود، ساخت کامند زیبا ویندوز همراه با تنظیمات رنگ بندی و لینک دهی به کامند، ساخت آسانسور تصویر | تصویر لینک داری که با اسکرول بار جابه جا می شود، ساخت متن های با افکت محو و ظاهر شو به تعداد نا محدود جهت زیبایی به وبلاگ یا سایت شما، ساخت کد پراکنده شدن تصویری در وبلاگ یا سایت شما، و آموزش کار با نرم افزار . محیطی فارسی در هنگام نصب برنامه | کاملا فارسی و زیبا و هیچ گونه کلمه لاتین در برنامه وجود ندارد . این نرم افزار توسط کاربری با نام مستعار FILESTEALER برای بخش دانلود سایت تبیان ارسال شده است.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی