عضویت در خبرنامه
File Renamer Turbo 2.66
File Renamer Turbo 2.66
به روز رسانی : 1388/10/25
حجم : 5.69 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 562
تعداد بازدید : 813
0 0

توضیحات
نرم افزار FILE RENAMER TURBO ابزاری است که به سادگی و با استفاده از آن می توان در کمترین زمان ممکن و در محیط کاملا متفاوت نسبت به محیط EXPLORER ویندوز به تغییر نام چندین فایل پرداخت. این نرم افزار که با آن فرمت ها سازگاری دارد قادر است حتی تگ های فایل های صوتی و تصویری را هم با سرعتی باور نکردنی مورد ویرایش دسته ای قرار دهد. فرمت هایی از موزیک ها که در این ابزار از آن ها پشتیبانی کاملی به عمل می آید عبارتند از MP3, OGG, WMA, M4A, APE, FLAC, MPC . همچنین تمامی فرمت های تصاویر هم به همین صورت قابلیت ویرایش در تگ ها را به صورت دسته ای دارا هستند. این نرم افزار که از محیط کاربری فوق العاده جذابی نیز برخوردار است، به آسانی قابل بهره وری بوده و هرکاربری به سادگی می تواند از آن به عنوان یک نرم افزار کارآمد استفاده کند. شاید استفاده از چنین نرم افزاری برای بسیاری از کاربران بسیار ساده و بی اهمیت به نظر برسد اما گاهی همین نرم افزار کوچک هم می تواند کارهای بزرگی را انجام دهد.
از قابلیت های کلیدی این نرم افزار: تغییر نام چندین فایل به صورت همزمان در یک بار انتخاب، تغییر تگ های فایل های صوتی با قابلیت پشتیبانی از فرمت های مختلف، قابلیت تغییر تگ تصاویر با پشتیبانی از انواع فرمت ها، منوی اضافه شونده به راست کلیک ویندوز برای آسان تر شدن کار با نرم افزار، بیش از ?? فیلتر برای تغییر نام فایل ها، فیلتر برای تغییر سایز تصاویر، قابلیت UNDO و REDO کامل، استفاده فوق العاده آسان از نرم افزار، محیط کاربری جذاب، قابلیت ذخیره سازی لیست برای استفاده های بعدی، مدیریت برروی دسترسی فایل ها و اطلاعات مربوط به آن ها، پوسته های زیبا برای نرم افزار، سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا و ویندوز محبوب ? و … این نرم افزار توسط کاربری با نام مستعار BILGISAIAR برای بخش دانلود سایت تبیان ارسال شده است.

UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی