عضویت در خبرنامه
Runtime Get DataBack v4.0
Runtime Get DataBack  v4.0
به روز رسانی : 1388/12/03
حجم : 5.25 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 3698
تعداد بازدید : 3983
0 0

توضیحات
یکی از قدرتمندترین و مطرح ترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات که از سوی بسیاری از منتقدان و علاقمنذان گزینه ی اول مراجعه برای بازیابی اطلاعات است، نرم افزار GETDATABACK شرکت RUNTIME SOFTWARE است که در دو ویرایش برای درایوهای دیسک سخت با فرمت FAT و همچنین نسل جدید درایو ها با فرمت NTFS عرضه شده است.

برای GETDATABACK تفاوتی ندارد فایلهای شما چگونه حذف شده اند، بر اساس اتفاقات و مشکلات برق رسانی آسیب دیده اند، به صورت فیزیکی صدمه دیده اند، به صورت عمدی و به طور کامل از پاک شده اند، فرمت شده اند و حتی عملیات FDISK بر روی هارد شما صورت گرفته است. خواه ویندوز و سیستم عامل درایو شما را می شناسد و خواه خیر، GETDATABACK با استفاده از الگوریتم و فن آوری پیشرفته خود به بررسی سکتور به سکتور هارد پرداخته و تمامی آنچه را که با سیستم پیشرفته خود قادر به خواندن است برای شما ثبت می کند و سرانجام همگی اطلاعات به دست آورده خود را به صورت پوشه بندی شده برای شما مرتب کرده و به نمایش می گذارد تا بتوانید براحتی اطلاعات حذف شده خود را پیدا نمایید.
آسانی استفاده از نرم افزار و راهنمایی مرحله به مرحله درونی نرم افزار و همچنین مناسب بودن هم برای اهالی فن و هم برای افراد آماتور از دیگر قابلیت های برتر نرم افزار GETDATABACK است . این نرم افزار در فایل شماره ی یک برای درایوهای با فرمت NTFS و در فایل شماره ی 2 برای درایو های با فرمت FAT تهیه شده است.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی