عضویت در خبرنامه
Haihaisoft Universal Player
Haihaisoft Universal Player
به روز رسانی : 1388/12/12
حجم : 20.69 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 3185
تعداد بازدید : 3411
0 0

توضیحات
HAIHAISOFT UNIVERSAL PLAYER یک پلیر کامل و حرفه ای می باشد که قادر تا انواع فرمت های مختلف صوتی و تصویری را اجرا کند. این پلیر قدرتمند بیش از 400 فرمت مختلف صوتی و تصویری را بدون نیاز به CODEC خارجی اجرا می کند. همراه این نرم افزار CODEC های لازم برای اجرای فرمت های مختلف وجود دارد. این نرم افزار با متصل شدن به INTERNET EXPLORER می تواند فایل های صوتی و ویدئویی آنلاین را اجرا کند همچنین میتواند ویدئوهای آنلاین محافظت شده را اجرا نماید.
ابن نرم افزار قدرتمند قادر است تا فرمت های همچون WMV, WMA , ASF, WMS, DVD, VCD, SVCD, MOV, RM, RMVB, AVI, MPEG, WMV, 3GP, FLV, SWF, MP3, AMR, M4A, ACC, OGG, MIDI, GIF, JPEG و بسیاری دیگر را بدون احتیاج که برنامه های جانبی اجرا کند و بطور رایگان به شما نمایش دهد.
با این نرم افزار دیگر نیازی به پلیرهای مختلف از جمله WINDOWS MEDIA PLAYER,REAL PLAYER,ADOBE FLASH PLAYER,APPLE QUICKTIME PLAYER,POWERDVD,FLASH VIDEO (FLV) PLAYER و غیره نخواهید داشت.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی