عضویت در خبرنامه
Cobian Backup 10
Cobian Backup 10
به روز رسانی : 1388/12/17
حجم : 14.11 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 305
تعداد بازدید : 518
0 0

توضیحات
این نرم افزار مخصوص پشتیبان گیری از اطلاعات میباشد، شما قادر خواهید بود با تنظیم یک برنامه زمانبندی شده در دوره های مشخصی از فایل ها و شاخه های خود بر روی سیستم خود و یا روی یک سیستم دیگر در یک شبکه نسخه ی پشتیبان بسازید. این نرم افزار در واقع از تمامی فایل ها یک نسخه ی کپی در مقصد مشخص شده تهیه میکند تا در مواقع ضروری بکار آید. این نرم افزار در دو نسخه APPLICATION که برای کاربران ویندوزهای 9X و ME و XP و VISTA و سون است و نسخه NT SERVICE برای ویندوزهای NT و 2000 توسط کمپانی LUIS COBIAN طراحی شده است.
نرم افزار COBIAN BACKUP برنامه ای چند کاره است که می تواند فایلها و دایرکتوری ها را از محل اصلی آنها یا در سایر درایوها (تک کامپیوتر یا شبکه) پشتیبان گیری کند.
کاربر قادر است تا عمل پشتیبان گیری را به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و یا بر اساس زمان بندی معینی انجام دهد. این نرم افزار قابلیت فشرده سازی با استفاده از استاندارد ZIP را دارد. تمامی عملکردهای برنامه را می توان به وسیله کلمه رمز محافظت کرد.

UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی