عضویت در خبرنامه
Net Transport 2.91
Net Transport 2.91
به روز رسانی : 1389/02/04
سیستم عامل : Windows
حجم : 5.16 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 1535
تعداد بازدید : 1828
3 0

توضیحات
این برنامه قادره تعداد زیادی تغییرات در رجیستری ویندوز شما به عمل بیاره به نحوی كه شما بتونید به راحتی تعداد بسیار زیادی دانلود رو بدون از دست دادن پهنای باند انجام بدین!!!!
این برنامه شامل یك ابزار مدیریتی قدرتمند برای فایل ها است و كاربران این برنامه به راحتی می تونن فایل های دریافتی خودشون رو دسته بندی كنند.
شما همچنین میتونید این برنامه رو بصورت چند كاربره استفاده كنید و هر كاربر دیتا بیس دانلود مخصوص به خودش رو داشته باشه و با فایل های كاربر دیگه اشتباه نشه.
قابلیت SITE EXPLORER این برنامه به شما امكان میده در پوشه های یك سرور اینترنت دنبال فایل مورد نظر خودتون بگردید و به راحتی بتونید فایل مورد نظر را پیدا كنید.این نرم افزار دانلود های نیمه كاره شما رو هم نگهداری میكنه و شما میتونید در دفعات بعد اونها رو ادامه بدین!همچنین این برنامه به شما اجازه تغییر در سرعت دانلود رو میده.چنانچه در حین عملیات دانلود ، عادت به مرور اینترنت دارید میتوانید ازاین قابلیت استفاده كنید و مقدار مشخصی از پهنای باند اتصال اینترنت خود را به این امر اختصاص دهید!دقیقا مشابه برنامه های دیگر ، قابلیت های خاموش شدن اتوماتیك وقطع اتصال از اینترنت ، در این برنامه تعبیه شده است و قابلیت های بسیار زیاد دیگر . . .این برنامه برای نسخه های 32 بیتی ویندوز تهیه شده است.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی