عضویت در خبرنامه
بانک اطلاعات شهری
بانک اطلاعات شهری
به روز رسانی : 1389/05/18
حجم : 10.67 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 32971
تعداد بازدید : 33529
2 0

توضیحات
جابین نام نرم افزار بانک اطلاعات شهریاست که می تواند موقعیت و مکان مورد نظر را از بانک اطلاعاتی موجود جستجو کرد و موقعیت مکانی یافت شده را بر روی نقشه به همراه توضیحات ثبت شده مشاهده نمود. به عنوان مثال، برای یافتن نزدیک ترین داروخانه، مطب، آژانس مسکن ،کلانتری ، بیمارستان و ... می توان با تعیین محدوده مورد جستجو بر روی نقشه و انتخاب گزینه جستجو، نزدیک ترین موارد یافت شده به همراه نقشه را مشاهده نمود. همچنین می توان با استفاده از گزینه تماس، با مکان انتخابی تماس حاصل نموده و یا از طریق گزینه توضیحات از جزییات بیشتر مطلع شد.بانک اطلاعات شهر شامل اطلاعات اماکن عمومی، مراکز فرهنگی -ورزشی، بهداشتی و درمانی، سازمانها و ادارات، موسسات مالی و اعتباری و معابر است. نسخه قدیمی این نرم افزار تقریبا 7 مگا بایت حجم دارد نسخه جدید آن که همراه با امکانات جدید از جمله حجم فوق العاده پایین، تنها 2 مگابایت، قابلیت مکان یابی با استفاده از GPS، قابلیت مسیر یابی کاملا پیشرفته با بهره گیری از GPS، قابلیت تغییر خصوصیات قابل مشاهده در نقشه، قابلیت جستجوی نزدیکترین مکان ها، قابلیت افزودن مکان دلخواه بر روی نقشه، بهینه شدن نقشه و کاهش حجم و افزایش سرعت لود، امکان ذخیره سازی اماکن مهم، امکان استفاده در گوشی های صفحه لمسی، محیط کاربری جدید و... البته نسخه دوی این نرم افزار در فاز آزمایشی است و شما با استفاده از آن میتوانید پیشنهادات خود را برای بهتر شدن این نرم افزار برای سازندگان ارسال نمایید.
قسمت اول: نسخه قدیمی نرم افزار با پسوند JAR است .
قسمت دوم: نسخه قدیمی نرم افزار با پسوند JAD است که تنها برای گوشی های تلفن همراه سامسونگ لازم است که همراه فایل JAR به حافظه گوشی منتقل شود.
قسمت سوم: نسخه جدید نرم افزار با پسوند JAR است.
قسمت چهارم :نسخه جدید نرم افزار با پسوند JAD است که تنها برای گوشی های تلفن همراه سامسونگ لازم است که همراه فایل JAR به حافظه گوشی منتقل شود.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی